Arnold Schwagzenegger musi być "ZADOWALANY" aż 5 razy dziennie. "Ma ogromny popęd płciowy"

Jego kumpel zdradził, że Arni nie tęskni za żoną.

Tom Arnold, który z Arnoldem Schwarzeneggerem poznał się podczas nagrywania "Prawdziwych kłamstw", zdradził kilka smaczków z życia gwiazdy "Terminatora". 54-letni komik wyjawił, że obecny gubernator Kalifornii uprawia seks 5 razy dziennie i ma "harem" kobiet, czekających na jeden jego telefon. Schwarzenegger od 2011 roku, kiedy na jaw wyszło, że ma nieślubnego syna z pokojówką, jest w separacji ze swoją żoną, Marią Shriver. Tom Arnold zapewnia jednak, że nie dokucza mu samotność.

Kobiety same do niego przychodzą. Nie jest samotny. Zawsze jakaś piękność dotrzymuje mu towarzystwa - wyznał w rozmowie z Dailymail.co.uk.

 Arnold SchwarzeneggerEastNews

Podobno 66-letni Schwarzenegger ma się bardzo dobrze. Brak żony nie przeszkadza mu ani trochę.

Arnie ma ogromny popęd płciowy i duże "potrzeby". Wierzy, że to właśnie częsty seks utrzymuje go w tak świetnej formie. Robi to 5 raz dziennie, tak mi powiedział! To całkiem niezły wynik - podziwia kolegę po fachu.

Tom twierdzi również, że Schwarzenegger otacza się półnagimi, umięśnionymi facetami, którzy mieszkają z nim w jego posiadłości w Los Angeles!

Ci umięśnieni faceci ścinają między innymi jego trawnik. Pracują przed domem i pokazują mięśnie zwiedzającym. Ci goście są w samej bieliźnie. To dość dziwny widok - opowiadał. - On stara się żyć jak król.

Brzmi... zaskakująco.

Arnold Schwarzenegger Fot. AP/Jonathan Short

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Arnold Schwagzenegger musi być "ZADOWALANY" aż 5 razy dziennie. "Ma ogromny popęd płciowy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 11 razy 7

  Tom Arnold postanowił o sobie przypomnieć - widzi ze jego kariera aktorska zaliczyła uwiąd , bo od "Prawdziwych Kłamstw" minęło już prawie 20 lat a w Hollywood to cała epoka a ludzi bawią juz inni komicy.Jak sam nie możesz nic zaproponować opowiedz o jurności kogoś bardziej znanego i bedącego wciąż na topie. To w chwili obecnej jedyna szansa dla Toma by przeczytać swoje nazwisko w gazecie.

 • russel

  Oceniono 15 razy 7

  Paplanina, jakiegoś pajaca. Wiadomo, że Arni swój popęd rozładowuje na farmie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 3

  W młodości chyba za dużo sterydów się nawciągał. Przez lata ciągły zwis, teraz dokładnie na odwrót.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX