Adam Sztaba pogodził się z Dorotą Szelągowską i wprowadził do domu?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska zażegnali konflikt.

Zaledwie 3 miesiące po ślubie Adama Sztaby i Doroty Szęlągowskiej gruchnęła wieść o tym, że młodzi przeżywają kryzys, a kompozytor wyprowadził się z domu (Szelągowska wróciła do domu. Co na to Sztaba? Wyprowadził się do kolegi). Wygląda na to, że Sztaba i Szelągowska wreszcie zażegnali konflikt. Kompozytor podobno wprowadził się znów do domu. Fakt.pl przyłapał parę w modnej restauracji. Nic nie wskazywało na to, by przechodzili jakiś kryzys. Państwo młodzi wręcz nie mogli się od siebie oderwać. Na zdjęciach zamieszczonych przez portal, widać, jak Sztaba czule dotyka żonę, gładzi po twarzy i całuje.

PHOTO MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS !!!PAPARAZZI!!! ZDJECIA BEZ WIEDZY I ZGODY OSOB FOTOGRAFOWANYCH!!! PUBLIKACJA NA ODPOWIEDZIALNOSC REDAKCJI!!! RZUCEWO N/Z ADAM SZTABA BIERZE SLUB Z DOROTA SZELAGOWSKA CORKA KATARZYNY GROCHOLI SWIADKAMI BYLI NATALIA KUKULSKA WRAZ Z MEZEM MICHALEM DABROWKA WSROD GOSCI BYLI TAKZE EUROPOSEL MAREK SIWIEC ORAZ HENRYKA KRZYWONOS SLUB ODBYL SIE W PLENERZE NA TERENIE STAREJ CEGIELNI W RZUCEWIE KOLO PUCKA I ZACZAL SIE O 20 PO SLUBIE WSZYSCY GOSCIE UDALI SIE DO STAREJ CEGIELNI NA WESELE 30/05/2013 KOMPOZYTOR MUST BE THE MUSIC JUROREAST NEWS/MARCIN GADOMSKI

Para jest ze sobą od 11 lat. W lmaju wzięli cichy ślub, na którym było tylko kilka osób. (Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli ślub! Wśród gości wiele znanych twarzy!). Świadkami zaś byli ich bliscy znajomi, Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka. Podobno coś pękło w Dorocie Szęlągowskiej niedługo po ślubie. Miała mieć dosyć tego, że Sztaba niemal cały swój czas poświęca pracy.

Czasami mam dosyć, że sama muszę wędrować po zakupy, że z przyjaciółką idę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Wtedy mi coś puszcza - cytuje wypowiedź Szelągowskiej "Na żywo".

Para miała nadzieję, że ślub odświeży ich związek. Wygląda na to, że wreszcie udało im się dojść do porozumienia.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, syn AntekKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Adam Sztaba pogodził się z Dorotą Szelągowską i wprowadził do domu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wizjinerka

  Oceniono 13 razy 9

  Bardzo miła wiadomość. Cieszę się, że małżonkowie doszli do porozumienia. Bardzo ładna para! Tak trzymać!

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Kolejny HOT njus. Na tą wiadomość czekało pół Polski.

  "W lmaju wzięli cichy ślub...". Imaj to data, czy miejsce?

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 5

  Napisze o tym ksiazke?

 • teona

  Oceniono 13 razy 5

  Czyżby kolejna medialna ustawka ??? zeby się wokół tej pary głośno zrobiło ??

 • kazio.maciolka

  Oceniono 7 razy 3

  Tiaa, miała dosyc samotnosci w związku- ale z kasy zapracowanego małżonka chętnie korzystała:) Cos za cos Dorotko, przecież Ty z ledwo zrobioną maturą jej nie zarobisz.

 • czarunia

  Oceniono 3 razy 3

  I co z tego?

 • kasienka93

  Oceniono 1 raz -1

  hej, szukam ludzi chętnych do oceny moich fotek (w głównej mierze golutkich)
  skłonnych apeluję o kontakt na maila:

  hotkasia93@o2.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX