Były mąż Nigelli Lawson znalazł pocieszenie w ramionach Trinny Woodall!

Chalres Saatchi, zaledwie 6 tygodni po rozwodzie, rozpoczął poszukiwania nowej partnerki. Wiele wskazuje, że może nią być Trinny Woodwall.

Charles Saatchi, były mąż Nigelli Lawson spotyka się ze stylistką Trinny Woodall - taką informację podaje Dailymail.co.uk.

Trinny WoodallRETNA/PHOTOSHOT/REPORTER/Paul Treadway

Para widziana była razem dwukrotnie na kolacji w restauracji, w której wcześniej Saatchi zaatakował swoją żonę (zobacz: Mąż Nigelli Lawson dusił ją w restauracji? Szokujące doniesienia brytyjskiego tabloidu).

CANNES, France: Nigella Lawson attends DELTA ROMEO / KCS PRESSE/Delta Romeo

Dailymail.co.uk sugeruje, że Saatchi zaczął umawiać się na randki z kobietami. Czyżby Trinny nie była jedyną kobietą, z którą biznesmen spotkał się na randce? Ponoć znajomi zaangażowali mu pięć spotkań z różnymi kobietami.

Próbowali nakłonić go na kolacje z pięcioma kobietami, ale Charles powiedział, że nie może się z nimi wszystkim umówić. Zgodził się jednak na spotkanie z Trinny - zdradził gazecie 'Sunday People" przyjaciel biznesmena.

Stylistę i byłego męża Nigelli Lawson łączą podobne przeżycia. Woodall w 2008 roku także zakończyła swoje 10-letnie małżeństwo. Oboje są też rodzicami trójki dzieci.

Kris

Więcej o:
Komentarze (7)
Były mąż Nigelli Lawson znalazł pocieszenie w ramionach Trinny Woodall!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • princess_leya

  Oceniono 55 razy 49

  Lubię Trinny, ale jestem zdziwiona, że zdecydowała się spotkać z facetem, który nie szanuje kobiet i podnosi na nie rękę...

 • feefee

  Oceniono 5 razy 5

  Ma ciśnienie na panie, które mają parcie na szkło.

 • terminatorbzdur

  Oceniono 20 razy -10

  Kto to jest Nigella Lawson?
  Kto to jest maz Nigelli Lawson?
  kto to jest Trinny Woodall?
  co to za wyksztalciuch z wybiorczej, ze zapodaje takie bzdury?
  nie macie o czym pisac? niemacie teamtow? ameryka bankrutujei! pedofle grasuja! tusk laskawie obwodnicami obdarza! to sa topiki!

 • martusia73

  Oceniono 39 razy -15

  I wszytsko jasne - Nigella byla za gruba....:-/

 • frankyy

  Oceniono 144 razy -114

  no i dobrze koleś na tym wyszedł, grubą zostawił a złapał szczuplejszą laseczkę, tylko czy będzie mu tak gotowała jak Nigela?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX