Tatiana Okupnik wzięła ślub! Nowinę zdradził Marcin Gortat. Pokazał pierwsze zdjęcia

Tatiana Okupnik nie jest już do wzięcia!

Ok kilku dni plotkowano, że już niebawem ma się odbyć ślub Tatiany Okupnik z Michałem Micielskim, menadżerem Marcina Gortata. Tymczasem w rzeczywistości ceremonia już się odbyła! Poinformował o tym nasz najlepszy koszykarz za pośrednictwem Twittera.

Gratulacje dla całej rodziny Micielsko-Okupnikowej za super wesele.... !! A poprawimy to mistrzostwo świata!!!! - napisał Gortat.

Phoenix Suns center Marcin Gortat (4) falls to the court during the first half of their NBA basketball game against the Toronto Raptors, Wednesday, March 6, 2013, in Phoenix. (AP Photo/The Arizona Republic, David Kadlubowski)  MARICOPA COUNTY OUT; MAGS OUT; NO SALES ZDJĘCIE DO WKŁADKI: DGWRP Gazeta WyborczaFot. David Kadlubowski AP

Ślub odbył się w całkowitej tajemnicy. Nic dziwnego, do tej pory para nawet nie potwierdziła nawet oficjalnie, że się spotyka. Okupnik i Micielski poznali się na jednej z imprez charytatywnych, organizowanych przez Gortata. Wielki sportowiec też nie omieszkał o tym napomknąć:

Nie ukrywam, że jestem ojcem chrzestnym tej pary.. Poznali się na moim evencie;))) - napisał na Twitterze.

okupnikkapif

Gortat nie tylko stał się posłańcem dobrej nowiny, lecz także pokazał zdjęcia z wielkiego dnia Okupnik i Micielskiego.

Tatiana Okupnik i Michał Micielski, ślubScreen z Twitter

Ceremonia najprawdopodobniej odbyła się w Łodzi, skąd pochodzą nowożeńcy. Okupnik bowiem w przeciągu ostatnich dni informowała za pośrednictwem Twittera, że właśnie tam przebywa.

Młodej parze składamy serdeczne gratulacje!

karo

Więcej o: