"Dorota spakowała walizkę i wyprowadziła się z domu". Kryzys w związku Sztaby i Szelągowskiej?

Po ponad 10 latach zdecydowali się na ślub i wtedy przyszedł kryzys.

Adam Sztaba i Doroty Szelągowska są razem już ponad dekadę. Niedawno zdecydowali się zalegalizować swój związek. Pobrali się pod koniec maja. Jak informuje "Na żywo", trzy miesiące po ślubie związek kompozytora i córki znanej pisarki przeżywa kryzys.

Decydując się na ślub, chcieli odświeżyć trwający 10 lat związek, uzdrowić go. Niestety, trapiące parę problemy nie zniknęły - donosi tabloid. - Adam Sztaba wrócił do domu i przeżył szok. Nie zastał w nim swojej żony Doroty Szelągowskiej ani jej syna Antka. Brakowało ich rzeczy osobistych. Adam nadaremnie próbował zadzwonić do żony.

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaKAPIF

Podobno w związku Sztaby i Szelągowskiej nie działo się dobrze od dawna. Partnerka kompozytora miała mu za złe, że rodzina jest dla niego na drugim miejscu. Pierwsza zawsze była oczywiście muzyka. Jak twierdzi tabloid, Sztaba w domu był raczej gościem. Znajomi pary mieli już dawno zauważyć, że muzyk jest pracoholikiem.

Wciąż jeździ na koncerty, a nawet, gdy jest w domu, zaszywa się w studiu nagraniowym i komponuje - mówi informator tabloidu.

W końcu partnerkę muzyka podobno dopadły wątpliwości. Zaczęła się zastanawiać czy taki związek ma sens. Postanowiła wyprowadzić się z domu i dać Sztabie czas, aby zatęsknił za nią i jej 12-letnim synem.

Czasami mam dosyć, że sama muszę wędrować po zakupy, że z przyjaciółką idę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Wtedy mi coś puszcza - cytuje wypowiedź Szelągowskiej "Na żywo".

Za związek córki z muzykiem kciuki trzyma Katarzyna Grochola. Pisarka podobno uwielbia swojego zięcia i liczy, że małżonkowie zażegnają kryzys.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, syn AntekKapif

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (17)
"Dorota spakowała walizkę i wyprowadziła się z domu". Kryzys w związku Sztaby i Szelągowskiej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bouli912

  Oceniono 71 razy 63

  „Adam Sztaba i Doroty Szelągowska są razem już ponad dekadę.” – to ona ma na imię Dorota czy Dorothy?
  „nadaremnie próbował zadzwonić do żony.” – nadaremnie próbował zadzwonić? Czyli nie zadzwonił? Bo z kontekstu, to ja rozumiem, że próbował, ale się nie dodzwonił (nie odbierała telefonu). Tak trudno napisać poprawnie prostą informację? Nie wspomnę już o interpunkcji czy braku konsekwencji w używaniu czasów. Czy w tej całej Agorze macie chociaż jednego korektora na etacie?

 • kn

  Oceniono 82 razy 16

  Corka pisarki? chyba grafomanki !!

 • puzonik48

  Oceniono 16 razy 14

  Byłoby szkoda:(:( ,bo to przesympatyczna para :):)

 • pinupgirl

  Oceniono 11 razy 9

  są bardzo ładną parą i szkoda, że się rozchodzą. Niestety, tak kończą się próby rozwiązywania problemów poprzez zawarcie ślubu czy urodzenie dziecka na zgodę... Jeśli w związku jest poważny problem, ani ślub ani dziecko go nie rozwiąże. To nie tędy droga. Pani Dorota wiedziała z kim się związała i miała świadomość, że pan Adam na pierwszym miejscu postawił muzykę. Wina jak zwykle leży po obu stronach. Może im się jeszcze uda.

 • kazio.maciolka

  Oceniono 25 razy 5

  Kryśka nie wstyd Ci? Do jednej gazety elegancki wywiadzik, a do brukowców wyprzedajesz brudy. Wszyscy to wiedzą.

 • amelias.

  Oceniono 68 razy 4

  Przypuszczam, że p. Dorota może być zła także z innego powodu. Żyje w cieniu męża, a pewnie marzy jej się jakiś program w TV. Sława mamy też już przygasa.

 • marco60

  Oceniono 1 raz 1

  tak naprawde to kogo to obchodzi

 • ng1993

  0

  i po co im ten ślub był...wszystko się pogmatwało

 • 1234qwerty

  0

  Widziały gały co brały. Jej błąd. Pracoholizm=alkoholizm trudno się leczy za już na pewno nie papierkiem ślubnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX