Autor programu "Śledzę Magdę Gessler" ma kłopoty? Jego film nie spodobał się właścicielce lokalu Matalmara

Bartkowi Cebeńko sądem grozi jedna z restauratorek.

Bartek Cebeńko jest autorem programu internetowego, w którym podróżuje po Polsce, aby weryfikować "Kuchenne rewolucje" jakich dokonała Magda Gessler. Choć sama zainteresowana patrzy na projekt internauty przychylnym okiem, nie wszyscy są takiego samego zdania. Właścicielce restauracji Matalmara ze Śląska, delikatnie mówiąc, nie spodobało się to, co zobaczyła w ostatnim filmie internauty, który poświęcono jej lokalowi (Zobacz: Był skandal, sąd. Prawie rok po emisji feralnego odcinka "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler pisze...).

Kuchenne rewolucje, magda gesslerTVN/X-News

 

Cebeńko w najnowszym filmie pokazał swoją relację z Matalmary, niespełna rok po emisji "Kuchennych rewolucji" z lokalem w roli głównej. Właścicielka, jak mówi autor filmu, nie zatrzymała nazwy zasugerowanej przez Gessler, a lokal świecił pustką. Wspomina też m.in. o sosie z torebki czy źle urządzonym wnętrzu. Teraz restauratorka grozi procesem. (Zobacz relację z feralnego odcinka "Kuchennych rewolucji": Rewolucja się nie udała! "Zamknijcie tę budę. Moje nazwisko znika stąd w ciągu minuty!" Gessler naprawdę oburzona).

 

Bartek Cebeńko, śledzę magdę gesslerScreen z Facebooka

Bartek Cebeńko, śledzę magdę gesslerScreen z Facebooka

Sprawą zajmuje się już adwokat właścicielki. Autor programu nie ma sobie nic do zarzucenia. Przypomnijmy, że rok temu właściciele restauracji oskarżyli TVN o zniesławienie, jednak sąd sprawę umorzył. Jak potoczą się dalsze losy chłopaka śledzącego Gessler? Zobaczymy. Poniżej  możecie obejrzeć odcinek o wymienionej restauracji. Właścicielka przesadza czy może autor programu faktycznie posunął się za daleko?

majk

Więcej o:
Komentarze (23)
Autor programu "Śledzę Magdę Gessler" ma kłopoty? Jego film nie spodobał się właścicielce lokalu Matalmara
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lolsss

  Oceniono 142 razy 132

  Może wie ktoś (bo ja taka prosta dziołcha ze wsi jestem - nie to co pani Alicja ''Matalmara'' Czysz) co to jest '' m - eil '' , '' m - eilu '' , '' m - eilowo '' ? Co do samej pani właścicielki - cycki opadają. Ech...

 • bowke

  Oceniono 128 razy 122

  Aż chce sie coś napisać,ale boję sie,że pani "MATALMARA" przeczyta i jeszcze mnie pozwie.

 • mika17

  Oceniono 114 razy 108

  czy ona sugeruje, ze gdyby facet sie zapowiedzial i umowil to sos by nie byl z torebki?

 • kazio.maciolka

  Oceniono 95 razy 87

  Uwaga! Zjedzenie obiadu w " Matalmarze" grozi pozwem lub donosem do prokuratury hahahaha.
  Strach tam pójść hahaha.

 • mila_lejdi

  Oceniono 74 razy 70

  Jeśli poziom tej knajpy jest choćby w połowie taki, jak poziom "m-eli" właścicielki, to nie dziwota, że są w niej pustki.

 • tenare

  Oceniono 72 razy 64

  Alicja Czysz "gra w innej lidze"

  Liga sosów z torebek to nie liga Bartka.

 • koja

  Oceniono 49 razy 21

  Dziwne to wszystko.Chłopak jeździ szlakiem Rewolucji Kuchennych i robi darmową reklamę? Atmosfera w lokalu faktycznie jak w muzeum. O jedzeniu trudno powiedzieć.O ile często zgadzam się z Gesslerową to w tym przypadku przesada. Za bardzo gorliwy jest ten chłopak. A właścicielka zamiast się sądzić lepiej kucharza by dobrego zatrudniła.

 • aniapiotr

  Oceniono 10 razy 6

  Co za glupia prostaczka !!!!! , ktora nawet nie potrafi sie wyslowic... szkoda, ze jeszcze nie zarzadzila wkladania filcowych paputkow, wchodzac do jej muzeum..... nigdy bym tam nawet minuty nie wytrzymala!
  Trzymam kciuki za Bartka, zeby sie ta muza muzealna opamietala.

 • Mariusz Baczyński

  Oceniono 4 razy 4

  podać do sądu to może Bartek panią hrabinę,w liście są groźby karalne i oszczerstwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX