Malediwy, Majorka? Nie. Ola Kwaśniewska i jej mąż spędzali wakacje w...

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wybrali urlop w kraju.

Niedługo minie rok od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Przez ten czas parze towarzyszyło spore medialne zainteresowanie. Należała się im więc chwila wytchnienia. Gdzie spędzali tegoroczne wakacje?  Kuba Badach zdradził co nieco:

W tym roku akurat wakacje były bardzo udane, bo jak to się mówi, pogoda tak piękna, że aż zal wyjeżdżać, więc całe wakacje w kraju i pierwsze spokojne. Pierwsze takie, że rzeczywiście był oddech - zdradził Badach w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Po zasłużonym odpoczynku Badach znów rzucił się w wir pracy:

Wróciłem do pracy z instrumentami, wreszcie mogłem trochę poćwiczyć. A już od września się zaczyna kierat. Jesień zapowiada się bardzo intensywnie, bo z Poluzjantami ruszamy w trasę. Teraz mamy już spore zagęszczenie koncertowe, do tego mój projekt solowy Tribute to Andrzej Zaucha, do tego zespół The Globetrotters, do tego Dire Straits symfonicznie i współpraca z Dorotą Miśkiewicz - wyliczał bez zająknięcia Badach.

Ola Kwaśniewska, Kuba BadachKapif

Najwyraźniej małżonkowie w tym roku postawili na oszczędność. Niedawno Kwaśniewska wyznała, że marzą jej się dalekie podróże, ale jej na to nie stać.

Mam bardzo dużo pomysłów na wakacje marzeń - to są zarówno pomysły takie afrykańskie, typu safari, goryle, Uganda - już te rejony mam obczajone, sprawdzałam, jak się tam zorganizować, ale trzeba na to uzbierać fundusze, gdyż jest to wbrew pozorom kosztowna przygoda - wyznała w wywiadzie z TVN.

Dobrze, że para nacieszyła się sobą i spokojem, bo teraz znów czeka ich okres rozłąki:

W tej chwili znowu cały czas w trasie - dodał Badach.

Najwyraźniej jednak im to odpowiada. Ola Kwaśniewska przywykła już do tego, że jej ukochany ciągle wyjeżdża, bo tak samo robił jej tata. (Badach: Ola jest przyzwyczajona do mojej nieobecności, jej tato często wyjeżdżał).

Ola KwaśniewskaForum

Vic

Więcej o:
Komentarze (6)
Malediwy, Majorka? Nie. Ola Kwaśniewska i jej mąż spędzali wakacje w...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nitkaid

  Oceniono 16 razy 8

  "...pomysły takie afrykańskie, typu safari, goryle..." ależ po co Ci to, goryli u nas dostatek :P

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  "...trzeba na to uzbierać fundusze, gdyż jest to wbrew pozorom kosztowna przygoda..."

  Pora wreszcie pójść do pierwszej pracy.

 • wilkowiecko

  Oceniono 2 razy 0

  "Malediwy, Majorka? Nie. Ola Kwaśniewska i jej mąż spędzali wakacje w..."

  Jedno jest pewne.
  Na pewno nie u nos,bo tą żydówke nasi od razu by ją kłonicami i batami pogonili.

 • pan.malowany

  Oceniono 25 razy -1

  Nie przepadam za kwasniewska ale jest mi jej zal, ze zadala sie z takim kmiotem i prostakiem-widac golym okiem, ze tam jest zero emocji....

 • mgr.nauk

  Oceniono 6 razy -2

  Uwielbiam muzę Bardacha i chodzę na wszystkie ich koncerty. A Ola jest boska, taka nasza polska księżniczka. Bóg nas pobłogosławił tą niezwykłą parą. Teraz cała postępowa Polska czeka na radosną nowinę o poczęciu książątka.

 • ng1993

  Oceniono 25 razy -5

  co to za małżeństwo...nie pasują do sb kompletnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX