Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko przyłapani na wspólnym spacerze nad morzem. To przyjaźń czy coś więcej?

Paparazzo przyłapał parę na wspólnym spacerze nad morzem. Byli tylko we dwoje.

Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko mają wiele wspólnego: oboje pracują w telewizji i są pasjonatami sportu. Okazuje się, że ich znajomość jest coraz bliższa: paparazzo przyłapał ich, jak spędzali weekend nad polskim morzem. Całą sytuację opisało "Życie na gorąco". Pismo opublikowało też zdjęcia, na których widać, jak para biega razem, spaceruje pogrążona w rozmowie, wychodzi z hotelu i udaje się na kolację.

Nasz fotoreporter spotkał Piotra i Małgorzatę w Gdyni w piątek. Nad morzem byli tylko we dwoje. Zatrzymali się w  hotelu w centrum miasta. Dzień upłynął im na joggingu, niespiesznych spacerach - donosi gazeta.

Warto przypomnieć, że choć Rozenek nie jest już mężatką, to Kraśko ma żonę, Karolinę Ferenstein i dwóch synów: 6-letniego Konstantego i 4-letniego Aleksandra.

Małgorzata Rozenek, Piotr KraśkoŻycie na gorąco

Małgorzata Rozenek, Piotr KraśkoŻycie na gorąco

Tabloid relacjonuje, że para po wspólnym wysiłku fizycznym, udała się na kolację do pobliskiej restauracji. Oboje ubrani byli w sportowe stroje, mieli na sobie dresy i czapki z daszkiem.

Nie spieszyli się. Restauracje opuścili grubo po północy jako jedni z ostatnich gości i niespiesznym krokiem, wrócili do hotelu - donosi gazeta.

W artykule postawiono też kluczowe pytanie: Czy to tylko przyjaźń?

Od dawna mówi się, że w jego małżeństwie z Karoliną Ferenstein coś nie gra, a doświadczona rozwodem z Jackiem Rozenkiem kilka miesięcy temu Małgorzata zapewne może mu sporo doradzić... - sugeruje.

Małgorzata RozenekWBF

Piotr KraśkoWBF

Wspólny pobyt nad morzem zbiegł się w czasie z plotkami o kryzysie w związku dziennikarza. Podobno para już się nawet rozstała:

Piotr i Karolina zrozumieli, że ich związku nie da się uratować. Chcą jednak rozstać się w zgodzie, głównie ze względu na synów - mówi znajomy pary w "Na żywo". - Ani Piotr, ani Karolina nie złożyli jeszcze pozwu rozwodowego, ale to tylko kwestia czasu - dodaje informator gazety.

Karolina Ferenstein, Piotr KraśkoKapif

Zauważyliście, że żona Piotra Kraśki, Karolina Ferenstein, do złudzenia przypomina Małgorzatę Rozenek?

Małgorzata Rozenek, Karolina FerensteinKapif

 

Vic

Czy Rozenek i Kraśko pasują do siebie?
Więcej o:
Komentarze (17)
Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko przyłapani na wspólnym spacerze nad morzem. To przyjaźń czy coś więcej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sentence

  Oceniono 153 razy 147

  Spokojnie, to tylko próby do nowego programu: Jak sprzątnąć cudzego męża:)

 • dzierlatka55

  Oceniono 61 razy 49

  Kraśko jest obleśny !!!!

 • tahar

  Oceniono 63 razy 47

  On wygląda jakby miał anoreksję.

 • mamoniowa303

  Oceniono 34 razy 32

  patologia, wszyscy ze wszystkimi...

 • pinupgirl

  Oceniono 38 razy 30

  to dopięła swego Rozenkowa i zabrała "przyjaciółce" męża... Jeszcze niedawno czytałam w jakimś kobiecym piśmie łzawy wręcz wywiad z Karoliną Ferenstein i Małgorzatą Rozenek - jakie to są zaprzyjaźnione, jak nie mogą się rozstać, jak im się wspaniale razem spędza czas, że nawet fizycznie są podobne do siebie jak siostry i jak to jedna za drugą by w ogień skoczyła... Nie rozumiem jak można być tak wyrachowaną, podstępną i egoistyczną jak Małgorzata... Oby inne jej "przyjaciółki" szybko przejrzały na oczy, bo widać, że Gośka lubi takie "zawody" w mamienie cudzych mężów.

 • do_podziwu

  Oceniono 29 razy 23

  "Zauważyliście, że żona Piotra Kraśki, Karolina Ferenstein, do złudzenia przypomina Małgorzatę Rozenek?"

  ciekawe - bioracy rozwod z reguly chca "odmienic swoje zycie" , jak takie podobne wizualnie ,znaczy obecna zona -jest "balaganiara";-).

 • poprawka

  Oceniono 26 razy 14

  Zauważyliście, że żona Piotra Kraśki, Karolina Ferenstein, do złudzenia przypomina Małgorzatę Rozenek? Bo ja nie.
  Widzieliście ten straszny zarost pod pachami Kraśki, bo ja tak. Ohyda!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX