Anna Maria Jopek NIE nosi obrączki!

Nadal kryzys?

Anna Maria Jopek na środowej premierze kolekcji Vocalise W.Kruk, którą zaprojektowała wspólnie z Anną Orską, wyglądała wspaniale. Czarna jedwabna suknia i piękny makijaż wspaniale podkreślały jej urodę. Na jej twarzy brakowało jednak szerokiego uśmiechu. Takiego można byłoby oczekiwać, po tym jak media podały, że wraca do swojego męża (Zobacz: Jopek rzuciła "kolegę z zespołu" i wróciła do męża? "Przestraszyła się, że może jej się rozpaść rodzina"). U piosenkarki nie mogliśmy się jednak doszukać nie tylko promiennej radości, lecz także i obrączki...

Anna Maria JopekKapif

Anna Maria JopekKapif

To jednak nie pierwszy raz, gdy pojawia się publicznie bez niej. W 2012 roku na żadnej z imprez nie udało się fotoreporterom zrobić zdjęcia Jopek z obrączką.

Anna Maria JopekWBF

Anna Maria JopekKapif

 

Ostatni raz obrączkę na palcu widziano w 2011 roku. Był to zarazem okres bardzo intensywnej pracy. Na rynku pojawiły się aż trzy jej płyty, a wcześniej odbyła wyczerpujące tournée po świecie (odwiedziła USA, Kanadzę, Japonię i Wielką Brytanię). W tym samym czasie udzieliła też osobistego wywiadu w "Zwierciadle", w którym wyznała:

Pracujesz i żyjesz głównie z mężczyznami - stwierdziła dziennikarka magazynu.
To dosyć hardy świat. Dużo mojej czułości idzie w próżnię. Żeby oni chociaż dawali się czasem przytulić Ta czułość czeka potem na jakąś piękną balladę. Tam daję jej upust - odpowiedziała Jopek.

Anna Maria JopekWBF

Anna Maria JopekWBF

karo

Więcej o: