Mąż Anny Marii Jopek wyprowadził się do matki, a kochanek chce wprowadzić się do gwiazdy zamiast niego?

Tego można było się spodziewać.

Małżeństwo Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego wisi na włosku od kilku tygodni. Wszystko przez rzekomy romans artystki z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem. Kydryński starał się ratować małżeństwo (Zobacz: Kydryński dał Jopek ultimatum? "Jeżeli nadal mają udawać małżeństwo, musi rozstać się z Herdzinem"). Teraz podobno mąż Jopek wyprowadził się z domu!

Kydryński spakował walizki i wyprowadził się do swojej matki, Haliny Kunickiej. Tam zamierza poczekać na decyzję żony - donosi Fakt.pl.

Marcin KydryńskiKapif

To nie koniec rewelacji na temat ich związku. Herdzin naciska podobno, by Jopek zamieszkała z nim i ostatecznie przypieczętowała tym koniec małżeństwa.

Herdzin twierdzi, że Ania powinna nabrać oddechu i odpocząć od wszystkiego. Uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy zamieszka razem z nim choćby na jakiś czas - donosi informator Fakt.pl.

Krzysztof HerdzinAP

Sama wokalistka ma być ponoć już zmęczona rozterkami miłosnymi.

Ona ma już dość, bo z jednej strony napiera na nią Kydryński by zakończyła romans, a z drugiej kochanek namawia ją do wyprowadzki - dodaje źródło.

Anna Maria JopekKapif

Marcin Kydryński, Anna Maria JopekKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (17)
Mąż Anny Marii Jopek wyprowadził się do matki, a kochanek chce wprowadzić się do gwiazdy zamiast niego?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 121 razy 115

  "z jednej strony napiera na nią Kydryński by zakończyła romans, a z drugiej kochanek namawia ją do wyprowadzki " - i znów przypomniała mi się stara przypowiastka o tym, jak to facet miał żonę i kochankę. Kiedyś kumpel go spytał, czy nie ma przesytu dwiema kobietami, i w ogóle jak to wszystko daje radę ogarnąć. Na to ten mu odpowiedział: - Stary, to jest idealna sytuacja! Żona myśli, że jestem u kochanki, kochanka myśli, że jestem u żony, a ja sobie tup tup do biblioteki.

 • muminos1975

  Oceniono 36 razy 26

  Stefan Karwowski z czasów szkolnych ma pseudonim "Matka"

 • nitkaid

  Oceniono 33 razy 19

  Lepiej żałować tego, co się zrobiło niż tego, czego się nie zrobiło :P

 • kn

  Oceniono 6 razy 4

  Generalnie dziwnych facetow wybiera

 • art_102

  Oceniono 4 razy 2

  "Kydryński starał się ratować małżeństwo, dał Jopek ultimatum? "Jeżeli nadal mają udawać małżeństwo, musi rozstać się z Herdzinem" - no jeśli sam Kydryński publicznie przyznaje, zę ich małżeństwo było udawane, to czego oczekuje... Jak jemu potrzebny jest parawan w postaci żony, to może powinien sobie wybrać taką,. która do tego samego potrzebuje męża.:)

 • mmmucha

  Oceniono 3 razy 1

  kto wymyśla te bzdury?

 • zofka

  Oceniono 33 razy -1

  Wyprowadzil sie do mamusi... biedny chlopczyk, mmusia go pocieszy....

 • szoferek1

  Oceniono 40 razy -2

  Takie są efekty jak się 3/4 roku siedzi poza domem zamiast pilnować młodej żony! Lokator już się znalazł, jeszcze tylko dorobi coś od siebie na konto Kydryńskego i będzie komplet! Ale tak zawsze jest że chłop o rogach dowiaduje się ostatni.

 • nospam11

  Oceniono 10 razy -4

  Znaczy one też zapylona, czy jak?
  Bo już się pogubiłam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX