Podoba Wam się figura Agnieszki Cegielskiej? Pogodynka zdradziła, jak zachowuje smukłą sylwetkę

majk
18.08.2013 12:27
Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska (Kapif)

Znana pogodynka nie stosowała nigdy drakońskich diet.

Agnieszka Cegielska, znana pogodynka, która poszczycić się może nienaganną figurą, przyznała, że nie jest na diecie i nigdy się nie odchudzała. Dodała jednak, że uważa na to co je.

Nigdy się nie odchudzałam, ale bardzo pilnuję tego, co jem. I nie chodzi tu o liczenie kalorii, ale jakość jedzenia. Owsiankę, od której zaczynam każdy dzień, przyrządzam na kozim mleku, ale nie z owsa, lecz z płatków orkiszowych  - wyznała Cegielska magazynowi "Women's Health" - To też świadomy wybór - wiem, że orkisz jest zbożem, które nie jest modyfikowane genetycznie - dodała.

W wywiadzie powiedziała też, że mieszkając w Tokio, nauczyła się jak dbać o siebie.

Zdrowego odżywiania również nauczyłam się właśnie od Japonek. One jedzą niezwykle regularnie, mało i na surowo. I wszystko popijają zieloną herbatą.

pokaz BohobocoKapif

Prezenterka cały poranek ma zaplanowany, bo od wielu lat wstaje bardzo wcześnie.

Wszystko muszę mieć przygotowane dzień wcześniej. Ubrania, kanapki, nawet owsiankę gotuję wieczorem. O 4.30 wstaję od 9 lat - wyznała Cegielska w tym samym wywiadzie - Ugotowaną owsiankę dzielę na trzy porcje (każda na 1 dzień) i wkładam do szklanego słoika. Żadnych plastików! Jestem typowym warszawskim słoikowcem, u którego znajdziesz najzdrowsze mamine przetwory, odpowiednio podpisane: „Malina 2012” albo „Jagoda 2010”. Dodaję więc do mojej owsianki te domowe cuda, a potem w pracy podgrzewam. Pyszne i jaka oszczędność czasu!

Agnieszka Cegielska z mężemKapif

Pogodynka przyznała też, że owszem uprawia sport, ale od kiedy urodził się jej synek - Franek, zaczęła ćwiczyć "dzięki" niemu.

Tak jak tata, byłam kiedyś siatkarką, dziś chodzę na jogę i często jeżdżę na rowerze, a w zimie na nartach. Tenis uprawiamy rodzinnie w weekendy. Ale ćwiczę każdego dnia w mojej prywatnej siłowni Francesco (śmiech). Praca nad ramionami odbywa się, gdy przekładam Frania z jednej ręki na drugą.

Cegielska, która zachwyca urodą, a jako 16-latka została miss nastolatek, przyznaje, że daleko jej do ideału.

Oczywiście, nie jestem perfekcyjna, ale każdego dnia właśnie tak staram się żyć, bo wtedy naprawdę czuję, że żyję. Nawet wtedy, gdy śpię zaledwie trzy godziny na dobę - powiedziała w wywiadzie.

Agnieszka CegielskaFot: Kapif

Agnieszka CegielskaFot: Kapif

majk

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 9
  • 4
Komentarze (9)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX