Bachleda-Curuś i Karpiel-Bułecka przyłapani na spacerze po górach! "Na rozmowie spędzili prawie dwie godziny!"

Aktorka i muzyk doskonale się rozumieją.
Spacer muzyka i aktorki Bachleda-Curuś i Karpiel-Bułecka przyłapani na spacerze po górach Gorące uczucie połączyło podobno Alicję Bachledę-Curuś i Sebastiana Karpiel-Bułeckę. W połowie lipca Bachleda-Curuś tydzień spędziła w Zakopanem. Gorące uczucie połączyło podobno Alicję Bachledę-Curuś i Sebastiana Karpiel-Bułeckę. W połowie lipca Bachleda-Curuś tydzień spędziła w Zakopanem. Para rzekomo spacerowała ze sobą po Krupówkach, trzymała się za ręce, a muzyk trzymał synka Alicji, Tadeusza, na barana. Ale to nie wszystko. Paparazzo przyłapał ich na spacerze na Rusinową Polanę, skąd można podziwiać piękny widok na Tatry. Starali się nie zwracać na siebie uwagi: - Na Rusinową Polanę podchodzili z pewnej odległości od siebie. Sebastian szedł przodem nieco szybciej, co jakiś czas zatrzymywał się, by zaczekać na swoją partnerkę. Kiedy nacieszyli się pięknym widokiem na Tatry, podeszli nieco powyżej Rusinowej Polany, w kierunku Gęsiej Szyi - relacjonowało "Życie na gorąco". Para znalazła czas na intymną rozmowę: - Tam, gdzie nikt ich nie widział, usiedli, a potem położyli się w trawie. Na rozmowie spędzili prawie dwie godziny! - dodaje tabloid. Jednak wokalista zespołu Zakopower poczuł miętę do pięknej góralki już co najmniej 3 lata temu! Muzyk w 2010 roku koncertował w Stanach Zjednoczonych. To właśnie wtedy w rozmowie z Polonią zdradził, że ma do niej słabość. - Bardzo mi się podoba Alicja Bachleda-Curuś - cytował go Se.pl. Wtedy los im nie sprzyjał, bo aktorka była z Colinem Farrellem i była zajęta opieką nad zaledwie kilku miesięcznym synkiem, Henrym Tadeuszem. Nikt wtedy nie przypuszczał, że ten związek może się zakończyć. W 2011 roku, kiedy Bachleda-Curuś rozstała się z Farrellem, los znów postawił na jej drodze przystojnego górala. Spotkali się na weselu jednej z kuzynek Alicji, na którym Sebastian przygrywał ze swoją kapelą Zakopower - wyjaśnia "Na żywo". Wtedy doskonale czuli się w swoim towarzystwie i najwyraźniej coś między nimi zaiskrzyło. Para zna się od lat i jest nawet ze sobą spokrewniona, choć daleko. Przetańczyli pół nocy na rodzinnym weselu. Mało osób, wie, że za sprawą mamy Sebastiana, Anny Bachledy-Curuś, są daleką rodziną i znają się od dzieciństwa - dodaje "Życie na gorąco". O tym, że jest między nimi nić porozumienia, mogli się przekonać na własne oczy telewidzowie. Bachleda-Curuś i Karpiel-Bułecka w 2012 roku wzięli udział w wielkanocnym wydaniu teleturnieju "Jaka to melodia". Aktorce humor wyraźnie dopisywał - śmiała się, klaskała i zalotnie rozmawiała z Karpielem-Bułecką.

Pisaliśmy wczoraj, że gorące uczucie połączyło podobno Alicję Bachledę-Curuś i Sebastiana Karpiel-Bułeckę. W połowie lipca Bachleda-Curuś tydzień spędziła w Zakopanem. Para rzekomo spacerowała ze sobą po Krupówkach, trzymała się za ręce, a muzyk trzymał synka Alicji, Tadeusza, "na barana". Ale to nie wszystko. Paparazzo przyłapał ich na spacerze na Rusinową Polanę, skąd można podziwiać piękny widok na Tatry. Starali się nie zwracać na siebie uwagi:

Na Rusinową Polanę podchodzili z pewnej odległości od siebie. Sebastian szedł przodem nieco szybciej, co jakiś czas zatrzymywał się, by zaczekać na swoją partnerkę. Kiedy nacieszyli się pięknym widokiem na Tatry, podeszli nieco powyżej Rusinowej Polany, w kierunku Gęsiej Szyi - relacjonowało "Życie na gorąco".

Para znalazła czas na intymną rozmowę:

Tam, gdzie nikt ich nie widział, usiedli, a potem położyli się w trawie. Na rozmowie spędzili prawie dwie godziny! - dodaje tabloid.

Alicja Bachleda-Curuś Kapif

Sebastian Karpiel-Bułecka WBF

Jednak wokalista zespołu Zakopower poczuł miętę do pięknej góralki już co najmniej 3 lata temu! Muzyk w 2010 roku koncertował w Stanach Zjednoczonych. To właśnie wtedy w rozmowie z Polonią zdradził, że ma do niej słabość.

Bardzo mi się podoba Alicja Bachleda-Curuś - cytował go Se.pl.

Wtedy los im nie sprzyjał, bo aktorka była z Colinem Farrellem i była zajęta opieką nad zaledwie kilku miesięcznym synkiem, Henrym Tadeuszem. Nikt wtedy nie przypuszczał, że ten związek może się zakończyć. W 2011 roku, kiedy Bachleda-Curuś rozstała się z Farrellem, los znów postawił na jej drodze przystojnego górala.

Spotkali się na weselu jednej z kuzynek Alicji, na którym Sebastian przygrywał ze swoją kapelą Zakopower - wyjaśnia "Na żywo".

24.05.2011 , SEBASTIAN KARPIEL BULECKA , MUZYK , ( ZAKOPOWER ) , SESJA DLA LOGO , OKLADKA I LOGOTYP , STYLIZACJA JACEK MOZOLEWSKI , MAKIJAZ I FRYZURY JOLANTA STEFANSKA . FOT. MICHAL MUTOR / AGENCJA GAZETA Fot. MichałMutor / Agencja Gazeta

Wtedy doskonale czuli się w swoim towarzystwie i najwyraźniej coś między nimi zaiskrzyło. Para zna się od lat i jest nawet ze sobą spokrewniona, choć daleko.

Przetańczyli pół nocy na rodzinnym weselu. Mało osób, wie, że za sprawą mamy Sebastiana, Anny Bachledy-Curuś, są daleką rodziną i znają się od dzieciństwa - dodaje "Życie na gorąco".

O tym, że jest między nimi nić porozumienia, mogli się przekonać na własne oczy telewidzowie. Bachleda-Curuś i Karpiel-Bułecka w 2012 roku wzięli udział w wielkanocnym wydaniu teleturnieju "Jaka to melodia". Aktorce humor wyraźnie dopisywał - śmiała się, klaskała i zalotnie rozmawiała z Karpielem-Bułecką. Czyżby to był początek wielkiej miłości? Pasują do siebie?

Alicja Bacleda-Curuś, Sebastian Karpiel-Bułecka, Robert Janowski, Michał Żebrowski Forum

Alicja Bacleda-Curuś, Sebastian Karpiel-Bułecka Forum

 

Vic

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (17)
Bachleda-Curuś i Karpiel-Bułecka przyłapani na spacerze po górach! "Na rozmowie spędzili prawie dwie godziny!"
Zaloguj się
 • asimov

  Oceniono 119 razy 109

  Czy gdyby stało się tak że będą razem to mały będzie nazywał się
  Henry Tadeusz Farrell Bachleda-Curuś Karpiel-Bułecka? Super.

 • dark_queen

  Oceniono 121 razy 109

  Skoro nikt ich nie widział, to skąd wiadomo, ze usiedli, a potem położyli się w trawie?

 • rol38

  Oceniono 49 razy 45

  Wg platkarskich portali już z Dorotą Gardias był, nawet odbił dziewczynę Samborowi Czarnocie której nawet nie znał osobiście, więc z Alicją też jest na 100%. Tylko skoro go widziano to gdzie są zdjęcia, gdyby to była prawda to zaraz by ktoś strzelił z ukrycia fotkę, a nie rzekomo donosił pismakom, to nie ten wiek.

 • do_podziwu

  Oceniono 40 razy 28

  Spotykaja sie rozmawiaja ,moze i cos wiecej - wydaje mi sie - wiele ludzi robi to samo.Czy to taka "sensacja" . Ona wolna on wolny i maja troche wiecej jak 18 lat .

 • chrabina

  Oceniono 37 razy 13

  Są oboje piękni i młodzi więc jeśli w tej plotce jest trochę prawdy to życzę im powodzenia.

  A jak ją kocha to :
  "Zamkną za mną drzwi (pójdę boso)
  Nie zabiorę nic (pójdę boso)
  Zamkną za mną drzwi (pójdę boso)
  Nie zabiorę nic"

 • foxylion

  Oceniono 20 razy 12

  Jak wezmą ślub i ona zarówno zachowa swoje nazwisko jak i przyjmie też męża to będzie:

  Alicja Bachleda-Curuś-Karpiel-Bułecka

 • chlopskirozum

  Oceniono 11 razy 9

  Pisze się "kilku miesięcznymi synkami". Tylko czy ona na pewno ma ich kilku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX