Agnieszka Szulim pozuje z Nergalem i Maćkiem Żakowskim. "Skandal"

Wybrali się na czwartkowy koncert Depeche Mode.

Mamy "skandal" :) Agnieszka Szulim opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Maćkiem Żakowskim i Nergalem. Jak wiadomo, z liderem zespołu Behemoth łączono ją jeszcze niedawno, ale okazało się, że to z synem Jacka Żakowskiego spotyka się naprawdę. Agnieszka Szulim z zamieszania wokół swojego życia prywatnego nic sobie nie robi i po prostu z tego otwarcie żartuje.

#skandal #czarny #anioł - podpisała zdjęcie.

Agnieszka Szulim, Maciej Żakowski, NergalScreen Instagram.com

Agnieszka SzulimScreen Instagram.com

Szulim wybrała się z Żakowskim i Nergalem na koncert Depeche Mode. Razem z nimi bawili się m.in. Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil.

Kuba WojewódzkiScreen Facebook.com

Dziennikarkę najwyraźniej bawią rozważania o jej nowym partnerze. Znaleźliśmy jednak zdjęcie, na którym Szulim czule przytula i całuje swojego przyjaciela. I nie jest to ani Żakowski, ani Negral. To Azor.

Agnieszka SzulimScreen Instagram.com

aga

Więcej o:
Komentarze (15)
Agnieszka Szulim pozuje z Nergalem i Maćkiem Żakowskim. "Skandal"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 68 razy 54

  Czyżby złapała już syndrom upływającego czasu? Robi się z niej pomału dzidzi piernik. Jak będzie to postępowało tak szybko, to w wieku 40 lat będzie biegała w kucykach i skakała w gumę (i to nie w tę gumę, w którą "skacze" teraz)

 • art_102

  Oceniono 47 razy 41

  Chyba te pontony się jej nie domykają, ze tak musi je trzymać na "dziób w ciup"...

 • cometto

  Oceniono 24 razy 18

  Srulim ze Srergalem i Srakowskim. Srandal!

 • luckyluk

  Oceniono 19 razy 15

  Bosz, jaki pustostan ....

 • lk

  Oceniono 13 razy 9

  Obleśne wary.

 • do_podziwu

  Oceniono 14 razy 6

  aga - Szulim laczona jest z "trawka" ktora popalala , pochwalila sie profesorowi on "wypaplal sekret". A laczenie ja z "facetami" to juz Twoja zasluga , biegasz po FB i Instagramie celebrytow na sile szukajac " sensacji plotkowych" , tworzysz je nawet , ale co to za sensacje? , jak z Alexem i Karo idziesz do baru mlecznego - to szefowa krzyczy Skandal . (zakladam , ze nie chodzicie w godzinach pracy, mama przygotowuje Wam sniadanie) .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX