Marynarze oryginalnie pogratulowali Williamowi i Kate

Włożyli w to dużo pracy i serca.

Książę William jest kapitanem Brytyjskich Sił Zbrojnych, w tym piechoty morskiej, marynarki wojennej i sił powietrznych. Obecnie przebywa na urlopie ojcowskim. Narodziny dziecka księcia Williama i księżnej Kate bardzo ucieszyły jego kolegów z pracy. Członkowie SAR (Search and Rescue) złożyli świeżo upieczonym rodzicom gratulacje w nietypowy sposób.

Ekipa na statku ustawiła się w napis "BOY" i trzykrotnie krzyknęła "hip hip hura".

Księżna Kate, Książę WilliamAP

Księżna Kate, Książę WilliamAP

Dołączyli także życzenia.

Kiedy w SAR pełniliśmy zupełnie zwyczajne obowiązki, kapitan Wales i księżna Cambridge uczestniczyli w zupełnie innego rodzaju dostawie. William, przesunęliśmy kilka zmian na twój powrót. Tymczasem, w imieniu wszystkich,  chcielibyśmy pogratulować wam oboju bezpiecznego przybycia twojego syna. Absolutnie fantastyczna wiadomość! Cieszymy się razem z wami - kapitan Sara Mackmin, SAR.
Jak widzisz, wiadomość, która dotarła do stacji RAF w Valley, wprowadziła pewien zastój. Wszyscy jesteśmy zachwyceni faktem, że kapitan Wales i księżna Cambridge są teraz dumnymi rodzicami swojego nowo narodzonego syna. Życzymy im wszystkiego najlepszego od wszystkich z RAF Valley. Gratulacje - kapitan Adrian Hill, RAF.
Williamie, księżno, gratulujemy narodzin syna. Williamie, mam nadzieję, że korzystasz z urlopu ojcowskiego Do zobaczenia wkrótce na zmianie - członek zespołu ratunkowego RAF.
W imieniu ratownictwa górskiego RAF, w 70. rocznicę jego istnienia, gratulujemy kapitanowi i księżnej Cambridge narodzin syna - członek zespołu ratownictwa górskiego.

Księżna Kate, Książę WilliamAP

Księżna Kate, Książę WilliamAP

aga

Więcej o:
Komentarze (1)
Marynarze oryginalnie pogratulowali Williamowi i Kate
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • ashydro

    Oceniono 15 razy 15

    Można tylko pozazdrościć szacunku do głów państwa.Tym bardziej,że te głowy nie są wybierane przez społeczeństwo.Nikt nie wylewa na dziecko wiadra pomyj tylko dlatego,że jest synem kogoś ze świecznika.
    Heh,może i w Polsce kiedyś tak będzie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX