Natalia Kukulska znalazła PAMIĘTNIK mamy! Małżeństwo Jantar i Kukulskiego wisiało na włosku?

Szokujące treści notatnika Anny Jantar.

Wydawało się, że Anna Jantar i Jarosław Kukulski tworzyli parę idealną. Dziś, ponad 30 lat po śmierci Jantar, światło dzienne ujrzały jej tajemnice. Natalia Kukulska, córka pary, znalazła bowiem pamiętniki mamy!

Znalazła notes pełen zapisków Anny Jantar dotyczących jej planów, zamierzeń, marzeń. Wielu z nich nie zdążyła zrealizować. To była bardzo wzruszająca chwila dla Natalii - powiedziała znajoma Natalii w rozmowie z „Rewią".

Natalia odkryła bolesną prawdę o związku rodziców - byli ze sobą nieszczęśliwi, myśleli o rozwodzie.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - wyznała osoba z bliskiego otoczenia Natalii w rozmowie z Fakt.pl.

Anna Jantar - Anna Jantar

W branży aż huczało od plotek o rzekomych romansach Kukulskiego. Więcej niż tylko przyjaźń miało go ponoć łączyć z Ireną Jarocką czy Urszulą Sipińską. Dla Jantar był to cios prosto w serce - z obiema paniami występowała na jednej scenie, dobrze się znały, lubiły. Jednak nie tylko Kukulski miał być niewierny. Podobno i Jantar miała kochanka.

Mama przeżywała fascynację inną osobą, ale czy miało doprowadzić to do rozpadu małżeństwa? - rozważała córka Kukulskich w rozmowie z "Galą".

 Jarosław Kukulski KAPIF

anna jantarAgencja Gazeta

Potwierdza to Andrzej Kosmala, który przyjaźnił się z Kukulskimi, a z Jantar rozmawiał na krótko przed feralnym lotem.

Ostatni raz widziałem Anię dzień przed wylotem do Stanów. Jechaliśmy tym samym pociągiem z Poznania do Warszawy. Ona, jej córka Natalka i ja. Ona wtedy opowiedziała mi, że z mężem źle im się układa i myślą o rozstaniu - wyznał w rozmowie z Se.pl.
Wiem, że wracała do Jarka. Bardzo chcieli jeszcze raz dać sobie szansę... Ona też za nim tęskniła. Czasem trzeba zmienić dekorację, by spojrzeć na świat i problemy właściwie. Wiem, że z tych Stanów chciała szybko wracać. Podobno z kimś zamieniła się biletami, by prędzej być w domu. Potem spotkaliśmy się z Jarkiem, przegadaliśmy całą noc, płakaliśmy. Opowiadał o żonie, pokazywał przepełnione tęsknotą listy... - dodaje jednak na koniec rozmowy.

jarosław kukulski,anna jantar,Kapif

W to, że związek rodziców miał jednak przetrwać wierzy ich córka. W rozmowie z "Galą" powiedziała:

Po śmierci taty znalazłam dowody, bardzo dla mnie cenne, na to, że rodzice mieli być razem.

aga

Więcej o:
Komentarze (13)
Natalia Kukulska znalazła PAMIĘTNIK mamy! Małżeństwo Jantar i Kukulskiego wisiało na włosku?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 181 razy 169

  "powiedziała znajoma Natalii w rozmowie z „Rewią"."

  Boże chroń nas od takich znajomych, którzy sprzedadzą nas tabloidom za kilka zielonych banknotów.

 • sansa

  Oceniono 123 razy 107

  "Potwierdza to Andrzej Kosmala, który przyjaźnił się z Kukulskimi" - a teraz, po ich śmierci czuje się zwolniony z lojalności wobec nich? Panie Boże, chroń nas od takich przyjaciół.

 • andrea

  Oceniono 65 razy 51

  Wielka strata dla polskiej sceny muzycznej, tak młodo zginęła, tak powszechnie była lubiana, tak bezpośrednia i przesympatyczna dziewczyna. Niepowetowana też krzywda dla dziecka, Natalia nie do końca wie, co oznacza matka. Byli genialnym duetem, Ona najlepiej śpiewała jego teksty i kompozycje. I tak troszeczkę - ciszej nad grobem.......To jednak była idolka całego pokolenia Polaków, obecnie 50++ wspominających ją nieustająco z rozrzewnieniem.

 • szary212

  Oceniono 20 razy 20

  związki prawdziwych artystów rzadko bywają spokojne; gdy spotykają się dwie twórcze, egotyczne osobowości, przeważnie nadwrażliwe( w dobrym sensie, ale do życia normalnego typu biuro-dom-obiadek-serial, nienawykłe i nienadające się-: ) , bywa trudno, ale ciekawie; romanse się zdarzają, bo większość artystów nieustannie szuka potwierdzenia swojego geniuszu i atrakcyjności, co w stałym związku z czasem blaknie:)

 • andrzelina

  Oceniono 18 razy 14

  Ta piosenka jednak wywołuje ciarki na grzbiecie. Anna Jantar była niebywale piękną i utalentowaną kobietą.

 • wilkowiecko

  Oceniono 17 razy 3

  "Natalia Kukulska znalazła pamiętnik mamy. Małżeństwo Jantar wisiało na włosku?"

  A od kiedy to czyto sie cudze listy, pamietniki i ich treść podaje do wiadomości publiczny ???

  Kochanieńka !!!
  Napisz nom, jak często sie twoja matka puszczała,
  a moze w tyn sposób dowiemy sie czegoś więcej o tobie !!!
  No bo jak piszesz - wyglądosz na taką co to jet "tako porządno", "tako mądro, "tako aligacko" !!!!

 • Gość: Haneczka

  0

  Każdy związek przeżywa wzloty i upadki, ważne by mimo wszystko próbować... o rozterkach w małżeństwie Anny J. i Jarosława K. było głośno w latach 70 XX wieku, to żadna tajemnica i żadna sensacja. Wówczas życie napisało własny scenariusz, a dziś zostawmy to ad acta..., oboje byli fantastyczni w tym co robili.

 • dark_queen

  Oceniono 46 razy -20

  Kto tak nieudolnie skleił ten "teledysk" z różnych utworów? Przecież do tej piosenki istnieje oryginalny teledysk. A swoją drogą jak koszmarnie wtedy się ubierano...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX