Anna Maria Jopek ma romans?! "Jej małżeństwo z Marcinem Kydryńskim od dawna jest fikcją"

Huczy.

Jak podaje Fakt.pl, Anna Maria Jopek od kilku miesięcy spotyka się z Krzysztofem Herdzinem. Jest on cenionym pianistą, producentem muzycznym, wykładowcą Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz kompozytorem. A prywatnie... przyjaźni się z mężem piosenkarki, Marcinem Kydryńskim. Paparazzi przyłapali ponoć parę na plaży gdzie mieli wymieniać się czułościami. Podobno piosenkarka od dawna żyje w separacji z mężem - pisze Fakt.

Marcin dużo podróżuje i pracuje. Ania potrzebowała zrozumienia i męskiego wsparcia. Czuła się nieatrakcyjna, a dzięki Krzyśkowi odzyskała radość życia - mówi znajoma wokalistki.

 Marcin Kydryński Anna Maria Jopek KAPIF

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński są małżeństwem 15 lat. Podobno jednym z powodów, dla których się nie rozwodzą, jest troska o synów, trzynastoletniego Stanisława i piętnastoletniego Franciszka.

Rzekomo kolejny powód, dla którego artystka nie rozwiedzie się z Kydryńskim, to strach przed rozbiciem jej zespołu. To mąż zbudował jej karierę, skompletował członków grupy muzycznej i dzięki jego kontaktom osiągnęła sukces.

Znajoma piosenkarki wyznaje magazynowi Fakt, że Jopek obawia się, że wiele osób z zespołu mogłoby solidarnie odejść, bo to przyjaciele Marcina. Po tym, gdy się dowiedzieli o jej romansie, nastroje wśród członków są wystarczająco nietęgie.

Anna Maria JopekWBF

npro

Więcej o:
Komentarze (12)
Anna Maria Jopek ma romans?! "Jej małżeństwo z Marcinem Kydryńskim od dawna jest fikcją"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • petelkowa

  Oceniono 128 razy 94

  Kydryńskiego zawsze odbierałam jako nadętego do granic możliwości i zawsze się dziwiłam, że nie pęka:) Nie jestem zdziwiona, że żona lepiej się czuje przy człowieku o z decydowanie mniejszym ego - tak chyba przyjemniej i spokojniej. Powodzenia!

 • do_podziwu

  Oceniono 100 razy 84

  Mialem okazje byc koncercie Pani Jopek w obcym kraju (podobno nieprzychylnym Polsce) ,w trakcie wykonala 2 czy 3 piosenki po polsku , nie przeszkadzalo to aby otrzymala owacje na stojaco i jak to sie w tym obcym kraju mowi " als Zugabe singen ".
  Romans - kurcze zazdroszcze ,bardzo "apetyczna" kobieta .Kydrynski jak czytalem kiedys - podrozujac samotnie , "nie budzi sie sam" sprawdzajac zwyczaje tubylcow.

 • h2s

  Oceniono 71 razy 49

  Twórczość pani Jopek nie jest "w moim typie". Uroda jak najbardziej. :-) Dziwne, że w ogóle się związała z takim typ(ki)em jak Kydryński. Często słucham pr. III, gdzie ma od kilku lat swoje audycje w niedzielę i choć muzyczkę puszcza raczej zacną, to on sam jako prowadzący jest tragiczny. Zakochany w sobie mitoman z rozbudowanym do granic możliwość ego. Przecież widać, słychać i czuć, że ten narcyz kocha tylko siebie. A Herdzinowi dobrze z oczu patrzy.

 • cromio

  Oceniono 17 razy 7

  Dla mnie Kydryński od lat jest starym pierdzielem - onanistą (nawet gdyby sypiał z Murzynkami, jak pisze ktoś wcześniej). Orgazmu dostaje od własnego głosu, dokonań i znajomości z Patem Mateny'm.

  A poza tym żałosny jest dla mnie facet, który jota w jotę kalkuje życiorys własnego ojca (komentator muzyczny, żona piosenkarka, jej na siłę promocja, audycje radiowe). Zawsze wydawało mi się, że inteligentny człowiek chce zrobić więcej i coś innego niż ojciec a tego gogusia stać było tylko na kalkę.

 • tupkal

  Oceniono 6 razy 6

  zawsze lepiej z kompozytorem, niż z konferansjerem ......

 • dagmara

  Oceniono 5 razy 5

  kydryński jest fachowiec w zakresie muzyki, a zycie ? cóz nie jest proste., ....nie oni jedni przezywaja kryzys

 • mgr.nauk

  Oceniono 35 razy -9

  Czy mi sie tylko zdaje czy ona ma qrwiki w oczach ?

 • cosma

  Oceniono 91 razy -15

  Włos siwieje - duuupa rdzewieje.../ a życie ucieka.....!!!!

 • czarunia

  Oceniono 37 razy -21

  Znacz Lizbona nie jest juz Jej jedyna milosci, a nowy facet wybitnie nieciekawy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX