Alicja Bachleda-Curuś nie może się zakochać, bo Colin obetnie jej alimenty na syna?!

Idzie o dużą stawkę.

Podobno Alicja Bachleda-Curuś zawarła z byłym partnerem, Colinem Farrellem, przedziwną umowę. Alimenty na ich syna Henry'ego, które wynoszą obecnie 100 tysięcy złotych miesięcznie, zmniejszą się aż o połowę, jeśli Alicja zwiąże się z innym mężczyzną.

Od czasu głośnego rozstania z Farrellem, Bachleda-Curuś nie spotykała się z żadnym mężczyzną. To dziwne, biorąc pod uwagę, że jest piękną, zdolną i inteligentną kobietą. "Fakt" dotarł do przyczyny takiego stanu rzeczy.

Colin Farrell świetnie zarabia, a takie alimenty to w Hollywood normalka. Jednak uważa, że gdy Ala zwiąże się z jakimś facetem, to ten powinien się wykazać i zapewnić jej odpowiednie warunki - tłumaczyła ponoć osoba z rodziny aktorki.

Alicja Bachleda-CuruśForum gwiazd

Colin FarrellEastNews

Czy chodzi mu o dobro dziecka? Wygląda nam to raczej na zaborczość w stosunku do byłej partnerki.

W końcu partner Alicji będzie też opiekunem Henia. Musi być człowiekiem, który potrafi zadbać o rodzinę. Colin boi się, że ktoś mógłby wykorzystać Alę lub jego synka, by wygodnie żyć u ich boku - dodaje informator Faktu.

Alicja Bachleda-Curuśfot. KAPIF

Sam Farrell zarzeka się, że nie miał od czasu Alicji żadnej innej, ale media co rusz przyłapują go na mniej lub bardziej czułych sytuacjach z różnymi kobietami.

Colin Farrellfot. FORUM

aga

Więcej o:
Komentarze (19)
Alicja Bachleda-Curuś nie może się zakochać, bo Colin obetnie jej alimenty na syna?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oneandonly

  Oceniono 118 razy 88

  wg mnie to sprawiedliwy uklad. on teraz jej placi 30 tys dolcow bo ona zajmuje sie dzieckiem i trudniej jej podjac prace (on nie ma obowiazku utrzymywac jej, co i tak teraz robi) tylko dziecko. jak ona sobie ulozy zycie to nie wiem czemu colin mialby ja dalej sponsorowac (ja i nowego kochasia bo pewnie lepiej sytuowanego od farella nie znajdzie). na dziecko 15 tys dolarow starczy i to i tak duzo jak na ich warunki. nie uzalajmy sie nad ABC bo na biedna nie trafilo. poza tym taka inteligentna nie jest skoro sobie z takim babiarzem dziecko zmajstrowala i to tak szybko. powinniscie zalowac kobiet/mezczyzn, ktorzy tez samotnie wychowuja dzieci i nie dosc, ze sie nie moga doprosic od bylych partnerow to i sady przyznaja im marne ochlapy.

 • critic

  Oceniono 79 razy 69

  Fak,. chciałbym mieć takie problemy, naprawdę!

 • lastone

  Oceniono 65 razy 55

  i z 50 tysiącami miesięcznie nie powinna biadolić

 • adam.2x

  Oceniono 50 razy 44

  Pamiętam że ten podrzędny aktor stał się parę lat temu czyms w rodzaju bohatera narodowego w Polsce i nawet ktos go promował do państwowego odznaczenia za to że zechciał zobić dziecko pani Alicji. Ten wyczyn aktora był chyba pierwszy w Hollywood w stosunku do polskiej aktorki tak że chciano to jak najdostojniej uczcić w Polsce.

 • daniellap

  Oceniono 51 razy 33

  Teraz płaci na dziecko i na matkę, żeby jej osłodzić samotność. A potem będzie płacił (i to wcale niemało) tylko na dziecko, proste.
  A ona może się zakochać w kimś jeszcze bogatszym, więc w razie czego wcale źle na tym nie wyjdzie ;)
  A w ogóle to co to za artykuł, który zaczyna się od słowa "podobno"? Skąd takie informacje w ogóle macie plociuchy?

 • lenore

  Oceniono 36 razy 22

  On nie chce obciac alimentow NA SYNA tylko na nia! Ona od niego doi podwojnie, na syna i na siebie! W Polsce tez tak jest jesli jest rozwod z faceta winy, a kobieta nie pracuje, to ona moze wniesc o alimenty na siebie (dodatkowo, oprocz alimentow na dziecka).
  To dlatego Ala taka singielka :D

 • wilkowiecko

  Oceniono 54 razy 22

  "Alicja Bachleda-Curuś nie może się zakochać, bo Colin obetnie jej alimenty na syna?!"

  "Alicja Bachleda-Curuś: Dla mnie kasa ważniejsza niz uczucia !!!"
  "Królowie Podhala" !!!
  Nie wiedziołem,żeśta takie zakłamane cieniasy !!!

 • benita_m

  Oceniono 44 razy 18

  moze po cichutku sie zakochac,
  a nie, jak zwykle po pierwszej nocy do ....redaktorow z Plotka dzwonic! ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX