Maciej Szczęsny tłumaczy się: Nie jestem dewiantem. "Fakt": mieli romans od 12 lat, uderzył ją w tył głowy

Znał tę kobietę 12 lat.

Maciej Szczęsny, ojciec Wojciecha Szczęsnego, został posądzony o gwałt. Były bramkarz broni się w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej".

Jedna pani złożyła doniesienie na policję, że została zgwałcona, wszczęto wobec mnie postępowanie nakazane prawem. Nie mam obowiązku, ani chyba prawa, zdradzać szczegółów. Mogę tylko powiedzieć, że gdyby pan udaremnił próbę kradzieży portfela z własnego domu i usłyszał taki zarzut z ust niedoszłej sprawczyni, czułby się pan tak samo, jak ja - mówi Szczęsny.

Kobieta, która złożyła doniesienie, to jego wieloletnia przyjaciółka.

Nie umiem wejść w tok rozumowania tej kobiety - przyznaje Szczęsny. - To nie była znajomość przypadkowa, tylko wieloletnia. Kompletnie nie rozumiem motywów, przyczyn i postępowania osoby, która posądziła mnie o gwałt.

Wojciech SzczęsnyAG

Fakt.pl dotarł do zeznań Ameli M., przyjaciółki Szczęsnego. Kobieta podobno przyjechała do domu byłego piłkarza w podwarszawskich Markach. Z jej strony sytuacja wyglądała zupełnie inaczej;

Kobieta nie może się oprzeć urokowi piłkarza. Zrzuca z siebie sukienkę i kochankowie lądują w łóżku. Po chwilach uniesienia nie jest już tak dobrze. Wywiązuje się sprzeczka. Jak zeznała kobieta, Szczęsny obrzuca ją stekiem wyzwisk. Mężczyzna wpada w szał! Przerażona Amelia M. próbuje uciekać. Z jej zeznań wynika, że bramkarz dogania ją i mocno uderza w tył głowy - czytamy na stronie portalu.

Fakt.pl przytacza też słowa Amelii M., jakie padły, gdy kobieta wezwała policję.

On mnie zgwałcił.

Szczęsny wciąż pozostaje na wolności.

Jestem w swoim mieszkaniu, a telefon zatrzymała policja czy też prokuratura. Trwają czynności procesowe - wyjaśnia "Rzeczpospolitej".

Maciej Szczęsny, partnerkaWBF

Zdaje sobie sprawę z tego, że ta sprawa może uderzyć także w jego synów, Wojciecha i Janka.

Bez względu na to, co wiedzą moi synowie, a wiedzą wszystko, nie muszą się obawiać, że mają tatę dewianta lub takiego, za którego trzeba się wstydzić. Nie raz, nie pięć, nie dziesięć będą jednak narażeni na różnego rodzaju dyskomfort, który będzie się wiązał z byciem synami Macieja Szczęsnego, posądzonego przez jedną panią o gwałt. Jest mi przykro, to nie ich wina, tylko moja. Byłem zbyt mało rozważny, zwłaszcza, że znałem tę kobietę 12 lat.

Wojciech Szczęsny, Maciej Szczęsnyfot. Jan Masny

alex

Więcej o:
Komentarze (14)
Maciej Szczęsny tłumaczy się: Nie jestem dewiantem. "Fakt": mieli romans od 12 lat, uderzył ją w tył głowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oneandonly

  Oceniono 31 razy 23

  "Nie raz, nie pięć, nie dziesięć będą jednak narażeni na różnego rodzaju dyskomfort, który będzie się wiązał z byciem synami Macieja Szczęsnego"- teraz to on jest ojcem wojciecha szczesnego....

 • browaryr

  Oceniono 22 razy 12

  12lat trzaskania w tył głowy-nie wytrzymała w końcu-znudziła się perwersja....

 • cosma

  Oceniono 23 razy 11

  Maciej Szczęsny...jak zwykle... jest bardzo rycerski i szarmancki wobec kobiet - a one podstępne...i wredne...!!!!

 • do_podziwu

  Oceniono 18 razy 6

  "mieli romans od 12 lat, uderzył ją w tył głowy" - niema tlumaczenia , DUPEK .

  Nietaktem jest w takich sytuacjach , pisac - o Wojtku Szczesnym , alex - userzy potrafia myslec, kojarzyc - to nie redakcja Plotka.

 • gatta66

  Oceniono 9 razy 5

  Powiem tak delikatnie: z ócz to mu najlepiej nie patrzy, bałabym się koło niego usiaść, a co dopiero wchodzić w bliższe związki.

 • wanderer59

  Oceniono 3 razy 3

  Lat temu parę pewna Izraelka poszła "w tango" z dopiero poznanym młodzieńcem. Oskarżyła go o gwałt (i doprowadziła do skazania) gdy wyjawił jej, że nie jest Żydem, tylko Arabem. Brzmi to może komicznie, niestety wydarzyło się naprawdę..

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 3

  "Nie raz, nie pięć, nie dziesięć będą jednak narażeni na różnego rodzaju dyskomfort, który będzie się wiązał z byciem synami Macieja Szczęsnego, posądzonego przez jedną panią o gwałt."

  Ciekawe ile takich pań jest.

 • te_cafe

  Oceniono 16 razy 2

  Wczoraj napisałam na ten temat żartoliwie,ale sprawa jak widać, jest poważna.Jedno jest pewne - z kobietami należy postępować poważnie ! A pan Maciej najwyrażniej tego nie miał na uwadze,więc teraz dowie się w sądzie, co znaczy powaga.

 • dominique_roark

  Oceniono 18 razy -2

  Szczęśni mają pieniądze i talent sportowy, ale nie mają urody. Dwa brzydale i do tego tępawi są.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX