Zwolniono Janusza Weissa z Radia Zet! Po 23 latach

Janusz Weiss nie będzie już gościł na antenie Radia Zet.

Głos Janusza Weissa do tej pory uznawany był za wizytówkę Radia Zet. Piszemy do tej pory, ponieważ w piątek 28 czerwca, po 23 latach pracy, słynny prezenter został zwolniony!

W piątek dowiedziałem się, że zostałem zwolniony. Powodem rzekomo mają być oszczędności - powiedział Janusz Weiss w rozmowie z Press.pl.

Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego, Zach??ta, 22.11.2012, fot. WBF/Eryk SchmittWBF

Janusz Weiss razem z Andrzejem Woyciechowskim współtworzył Radio ZET w 1990. To on zwerbował do rozgłośni takich dziennikarzy jak np. Wojciecha Jagielskiego, Marzenę Chełminiak czy też  Szymona Majewskiego. Przez 21 lat (do 2011 roku) prowadził audycję "Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie", potem był gospodarzem "Wszystkich pytań świata", która emitowana była od poniedziałku do piątku o 13:25.

Janusz Weiss nie będzie miał stałej audycji, ale zaproponowaliśmy mu współpracę, między innymi dotyczącą promocji jego wydawnictw książkowych czy związaną z Nagrodą Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego - powiedział w rozmowie z Press.pl redaktor naczelny Radia ZET, Rafał Olejniczak. - Janusz Weiss jest i będzie szanowanym współtwórcą Radia Zet - dodaje.

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Zwolniono Janusza Weissa z Radia Zet! Po 23 latach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ashydro

  Oceniono 64 razy 56

  Wyrzućmy wszystkich porządnych dziennikarzy,aktorów.Podrzyjmy książki Mickiewicza,Mrożka,Gombrowicza i wielu innych.. Po co to wszystko ?
  Teraz musi być kolorowo,tanio i szmirowato.
  Zostawmy Mroczków,Majewskiego skaczącego na gumce pajaca a na deser Dodę.Oglądajmy tylko pornole.
  To się sprzedaje,na to jest popyt.
  Nic nie pozostało jak tylko usiąść i płakać !
  A to Polska właśnie - brud,smród,ubóstwo,ciemnogród !

 • niekumata

  Oceniono 35 razy 27

  Takie programy jak "Dzwonie do pani/pana.." takie glosy jak pana Janusza wyroznialo was wsrod innych stacji, ktore tylko przescigaja sie w puszczaniu ciagle tych samych, sezonowych gwiazdek.No coz, bylo sobie radio zet.
  Bye, bye

 • dominique_roark

  Oceniono 25 razy 19

  Żenada. Fajny jest przecież Weiss. Dużo lepszy niż jakiś Nosel, Majewski, Figurski, Rogalska itp.

 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy 17

  Najlepiej pozwalniać wszystkich wartościowych pracowników w mediach. I zawalić się tanią kiczowatą komercją.

 • cosma

  Oceniono 27 razy 15

  I cooo złego..on wam zrobił...ciule..

 • rabarbara

  Oceniono 18 razy 12

  Ostoja inteligencji w radiu Zet, Janusz Weiss na zieloną trawkę a dla słuchaczy to, o czym przed laty napisał Wojciech Młynarski.
  "Ludzie to lubią, ludzie to kupią,
  Byle na chama byle głośno byle głupio".
  I obowiązkowo dużo reklam!

  I obowiązkowo dużo reklam!

 • weronkasoffia

  Oceniono 5 razy -1

  a ja znam przyczynę,Janusz też kłamie,była audycja o kapslach zbieranych na wózki inwalidzkie,Janusz dzwonił i dowiedział się,że akcja miałan służyć temu,że w sortowni w końcowej fazie jest trudno zgnieść nakręrki i powstała akcja zbierania to była pierwsza audycja w powtórce zupełnie co innego Pan JANUSZ POWIEDZIAŁ,tak jakby chiał odwrócić to co powiedział,może czasami warto wsłuchać się co kto mówi,a tak na marginesie to tylko konkursy,reklamy i najlepsze utwory urywane....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX