Mąż Nigelli Lawson dusił ją w restauracji? Szokujące doniesienia brytyjskiego tabloidu

Magazyn "Sunday People" ujawnił szokujące zdjęcia pary.

Magazyn "Sunday People" opublikował szokujące zdjęcia Nigelli Lawson. Gwiazda programów kulinarnych została przyłapana na kolacji z mężem. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że milioner Charles Saatchi, według tabloidu, próbował udusić żonę.

Nigella LawsonSunday People

Zdjęcia zrobione przez paparazzo pokazują, jak Saatchi trzyma przestraszoną Lawson za szyję. W jej oczach można było podobno zobaczyć przerażenie i bezsilność.

To był przerażający widok - wyznał świadek wydarzenia. - Nie mam wątpliwości co do tego, że była przestraszona. Ciągle płakała i przecierała oczy.

Na początku złapał ją tylko lewą ręką, następnie obiema. Przykładał także ręce do jej twarzy, a Nigella odchylała gwałtownie głowę do tyłu, jakby chciała uniknąć jego dotyku. Kilka razy skinęła posłusznie głową. Sytuacja przy stole stawała się napięta. Do oczu Nigelli napłynęły łzy - opisuje sytuację "Sunday People".

Nigella LawsonSunday People

Nikt nie interweniował, choć incydent wyglądał brutalnie. Wydawało się, że Nigella próbuje uspokoić męża. Położyła dłoń na jego nadgarstku i pocałowała w policzek.

Nigella był bardzo, bardzo zdenerwowana. Jej spojrzenie przepełnione było strachem - relacjonował świadek wydarzenia. - Żaden mężczyzna nie powinien robić kobiecie takich rzeczy. Była zła i miała podniesiony głos, ale jednocześnie starała się go uspokoić.
Pocałunek był bardzo dziwny. On ją przy tam zastraszał, groził jej - powiedział inny świadek wydarzenia.

Saatchi miał podobno zostawić szlochającą żonę przy stoliku. Sam udał się do samochodu. Nigella po chwili dołączyła do niego, płakała i ukrywała twarz w dłoniach.

Tabloid zgłosił sprawę policji, jednak sama Lawson nie chciała skomentować tego wydarzenia. Nie wniosła też pozwu. Wyjechała do Włoch, by uniknąć niewygodnych pytań.

Nigella LawsonForum

? BAUER-GRIFFIN.COM Actress Amanda Peet and British cooking star Nigella Lawson arrive at the Late Show with David Letterman in NYC. NON-EXCLUSIVE September 27, 2006 Job: 60928Y1 New York, New York www.bauergriffin.comFPIX/BAUER-GRIFFIN.COM/FPIX

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Mąż Nigelli Lawson dusił ją w restauracji? Szokujące doniesienia brytyjskiego tabloidu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oojtam_oojtam

  Oceniono 71 razy 47

  Ocho, same odważne "na sucho". Jak będziecie postawione w takiej sytuacji jak ona, to będziecie się mogły dopiero przekonać jak postąpicie. Na razie to czcze gdybanie i wyobrażenia o własnej postawie.

 • multitroll

  Oceniono 8 razy 2

  ' Milioner Charles Saatchi (ur. 9 czerwca 1943) – twórca, wraz z bratem Maurice'em, największej na świecie agencji reklamowej Saatchi & Saatchi.
  Od lat zaliczany do najbardziej wpływowych ludzi na światowym rynku sztuki. Wypromował dziesiątki artystów, głównie brytyjskich (BritArt). Dostrzegł w malarstwie jako medium świeżość, siłę wyrazu i wspaniałą przyszłość (przedtem zdążył sprzedać sporą część swojej kolekcji obiektów, instalacji itp.).
  The Saatchi Gallery aktualnie prezentuje prace 120 artystów z całego świata.
  Ożenił się z Nigellą Lawson.'

 • multitroll

  Oceniono 23 razy -3

  Siedemdziesioletni facet ma mlodsza o 16 lat zone. To co on moze ? Moze tylko zlapac ja za gardlo bezsilnymi lapskami, hahaha !

 • forfiter_jr

  Oceniono 37 razy -5

  "W jej oczach można było podobno zobaczyć przerażenie i bezsilność."
  Na tym zdjęciu? Chyba przy dużej dozie wyobraźni.

 • gnom_opluwacz

  Oceniono 36 razy -6

  Widać się wkurzył, że żona nie gotuje tak dobrze jak w restauracjach.

 • policyoftruth

  Oceniono 50 razy -24

  oj tam... może kręcili trailer do "50 twarzy Greya"..

 • cosma

  Oceniono 107 razy -49

  To..oo straszneeee ...pewno zupa była / zbyt../ słona...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX