Nie uwierzycie, jak Natalia Siwiec wygląda bez makijażu! Pryszcz i drobne zmarszczki? Co to dla niej

Vic/alex
16.06.2013 10:19
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec (Kapif)

Jak się Wam podoba?

Natalia Siwiec bez makijażu to widok rzadki jak słońce nad Londynem, zwykle modelkę widzimy zrobioną na bóstwo. Jednak kiedy w ostatnią sobotę otwierała sezon w parku wodnym Tatralandia na Słowacji, nie miała na sobie ani grama pudru i innych kosmetyków. Uśmiechała się do fotografów i kompletnie nie przejmowała pryszczami na brodzie oraz tym, że wokół oczu tworzą się naturalne zmarszczki.

Natalia SiwiecForum

Natalia Siwiec Forum

Czy ta twarz wygląda, jakby ją modelowały wprawne ręce chirurga? Siwiec kojarzy się nam tu z miłą dziewczyną z sąsiedztwa, która nawet złotówki nie wydała na operacje plastyczne. Bardziej, niż zjawiskową celebrytkę, którą jest na co dzień, przypomina nam siebie sprzed lat, kiedy to jeszcze na pewno nie miała nic wspólnego z medycyną estetyczną. Może więc faktycznie jej obecny wygląd (no, może oprócz ust, do których wypełnienia oficjalnie się przyznała) to zasługa jedynie makijażu? Spójrzcie, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu i sami porównajcie.

Natalia SiwiecNaj

natalia siwiecEast News

A poniżej kolejne fotki z parku wodnego na Słowacji. Gwiazda jak zwykle kusiła seksownym bikini, które ledwie zakrywało jej wdzięki.

Natalia Siwiec Forum
Natalia Siwiec bez makijażu to widok tak niecodzienny, że warto nacieszyć oczy. Podoba się Wam naturalna Siwiec?

Natalia Siwiec Forum

alex

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 8
  • 9
Komentarze (22)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX