Komentarze (47)
"Katastrofa", "upadek ideału", "wielka wpadka". Występ Joanny Moro w Opolu zmiażdżony przez krytykę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jagger2009

  Oceniono 2 razy 2

  piszze sie ze ta piosenka to bardzo trudny utwor, Dziwny jest ten swiat Niemena tez jest baarrddzzo trruuddnyy a Michall Szpak poradzil sbie z nim fantastycznie wiec jak puenta???? ktos kto ma doby wokal poradzi sobie ze wszystkim i nie wieszajcie psow na tej osobie bo napewo chciala jak najleiej a ze nie wyszlo no coz zasze jest nastepny raz

 • stanislaw13

  Oceniono 6 razy 2

  Za to miała piękne suknie i wyglądała zjawiskowo :-)

 • agatka.wariatka

  Oceniono 1 raz 1

  Pokora to cecha ludzi wielkich. Niestety często nie doceniamy prawdziwych Gwiazd, karierę robią miernoty i te miernoty często bez szacunku i żadnej godności beszczeszczą to co piękne i niezwykłe. Niemena, Demarczyk i German nie powinien się ważyć śpiewać byle kto. Bułecka do dziś zgrzyta mi w uszach Niemenem, Steczkowska Demarczyk i , niestety, Moro - German...
  Ta ostatnia powinna rozważniej wykorzystać rozgłos, który przyniósł jej serial. Robi bardzo sympatyczne wrażenie, ale jeszcze kilka wcieleń German i będzie po sympatii tłumu. Brnie w niebezpiecznym kierunku- traci tożsamość i może na zawsze zostać aktorką jednej roli. Joanno, wystarczy!

 • alejajaa

  Oceniono 5 razy 1

  Dobra , może to była trema albo coś tam jeszcze innego , ale lepiej niech się już nie porywa na te piosenki, bo naprawdę daleko jej do orginału , nawet gdyby nie fałszowała i tak to jest cieniutkie

 • aga98

  0

  Kurde ! Ludzie przesadzacie już, oglądałam występ pani Joanny Moro w tv na żywo i naprawdę nie śpiewała źle ! Może ją trochę zjadła trema, ale to było prawie niewyczuwalne. Ale oczywiście media musza się przyczepić do wszystkiego bo nie mają o czym pisać więc wymyślają. A Górniak nie to że nie potrafi, ale po prostu jest skromna i nie uważa że może naśladować taką "wielką" piosenkę.

 • komentatorek

  Oceniono 2 razy 0

  A potem aktorzy narzekają że ludziom miesza się fikcja serialowa z realem.

 • komentatorek

  Oceniono 2 razy 0

  Myślałem że po występie Mandaryny w Sopocie nic mnie nie zaskoczy,a jednak.

 • miley_katy

  Oceniono 2 razy 0

  Tragedia! Anna German pewnie w grobie się przewracała! I Zbigniew Preisner ma całkowitą rację, zagrała w serialu, którym naprawdę mi się podobał, ale do śpiewania na żywo to niech się lepiej nie bierze.

 • elasp

  0

  Może więc Tomasz Stockinger (dr Lubicz) rozpocznie praktykę lekarską?

 • tupkal

  0

  Klapa? Cóż, a czego można się spodziewać od publicznej (przecież tylko trochę komercyjnej) TV? Ważne, że misja jest realizowana w telenowelach!

 • adrin88

  Oceniono 8 razy 0

  Mówicie że kiepsko śpiewa?
  Mam genialny pomysł - zaśpiewajcie sami, jak jesteście tacy mądrzy i to za kasę, którą jej dają. Wtedy dopiero zobaczymy "kiepski" występ.

 • 3pe

  Oceniono 3 razy -1

  Ta pani uwierzyła domorosłym klakierom, że jest świetną aktorką i z tego cały jest ambaras, ponieważ dobry aktor to taki, który naumiał się też śpiewać (taki zawód) a przede i wszystkim wie i odróżnia, w jakiej tonacji brzmi to i owo a zwłaszcza utwór, który ma wykonać na scenie przed publicznością. Nie potrafisz – nie pchaj się na afisz, poza tym nie „coś było nie tak” tylko Pani była nie tak i tyle.

 • krytyk30

  Oceniono 2 razy -2

  PARCIE DO SŁAWY I NA SZKŁO JEST PRZEOGROMNE TEJ PANI .
  A ci co dopuścili do tego występu mają takie same pojęcie o śpiewaniu jak ta pani .

 • dominique_roark

  Oceniono 7 razy -3

  Po prostu Moro się skompromitowała. Niejedna osoba pisała, zeby w to nie wchodziła. To było jeszcze gorsze niż Mandaryna w Sopocie.

 • jacek07

  Oceniono 38 razy -6

  Na niedzielnym koncercie galowym, gdzie była już tylko konferansjerką było równie katastrofalnie. Zapowiedź "..otwór wykona Państwu.." niewątpliwie przejdzie do historii festiwali opolskich.

 • do_not_disturb

  Oceniono 42 razy -12

  Na moje pani Moro powinna ubrać się w moro - mniej rzucałby się w oczy jej brak talentu na tle opolskiej pokrywy leśnej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX