Podcięte żyły i spora dawka leków. Paris Jackson nie radziła sobie z depresją

Paris Jackson czuje się już lepiej po nieudanej próbie samobójczej.

Paris Jackson w środę trafiła do szpitala, po zgłoszeniu dotyczącym próby samobójczej.

Paris fizycznie czuje się dobrze i otrzymuje adekwatną opiekę medyczną - powiedziała portalowi People.com Sandra Ribera, adwokat babci Paris, Katherine Jackson, która jest jej prawnym opiekunem. - Bycie wrażliwą 15-latką jest trudne, nieważne kim jesteś. Jest to szczególnie ciężkie, kiedy stracisz najbliższą ci osobę. Proszę o uszanowanie prywatności Paris i jej rodziny.

Potwierdziły się informacje, że Paris Jackson podcięła sobie nadgarstki nożem kuchennym i wzięła 20 tabletek ibuprofenu. Obecnie jest w stanie stabilnym, wciąż w szpitalu, na oddziale psychiatrycznym.

Paris JacksonREUTERS

Według źródła związanego z rodziną Jacksonów, Paris od dawno walczyła z depresją.

Paris od długiego czasu była w bardzo głębokiej depresji. Miała napady szału, złości i agresji, kopała, krzyczała i cięła się - mówi źródło w People.com.

Zdjęcia z końca kwietnia tego roku potwierdzają to. Na ręku Paris widać całą masę blizn po nacięciach.

Paris JacksonEastNews

Paris Jackson has visible marks on her arm and wrist as she salutes photographers while out for lunch with her mother Debbie Rowe on April 28, 2013. Paris, who reportedly attempted suicide at the Jackson family home, gave the peace sign as they left the Fire Island Grill restaurant in Palmdale, Calif.  Pictured: Paris Jackson seen with marks on her arm and wrist on April 28, 2013SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

25 czerwca minie 4 lata od śmierci ojca Paris, legendarnego Michaela Jacksona.

Bardzo tęskni za ojcem. Była oczkiem w głowie Michaela, a teraz to wszystko się zmieniło. Mówiła, że czuła się samotna i niekochana. Część z tych rzeczy jest zupełnie naturalna dla nastolatków, ale teraz sprawa jest poważna. Paris przyznała, że brakowało jej czegoś w jej życiu. To było wołanie o pomoc! - dodaje to samo źródło.

Mieszkając w wielkim domu, gdzie chodzą tłumy ochroniarzy i przebywają obcy ludzie, nastolatka czuła się po prostu samotna. Dlatego też Paris od pewnego czasu mieszkała ze swoją matką, Debbie Rowe, z którą nawiązała ponowny kontakt po śmierci ojca. Dziewczyna potrzebowała bliskości i rodzinnego ciepła, dlatego zbliżyła się do matki.

Paris Jacksonscreen Twitter

Oprócz postów na swoim Twitterze, w których cytowała smutny tekst piosenki "Yesterday" zespołu "The Beatles", Paris zamieściła również inne, świadczące o tym, że nie czuje się najlepiej i nie ma za bardzo energii.

Za każdym razem, kiedy próbuję się oderwać, odwrócić moją uwagę, nic z tego nie wychodzi i kończy się na tym, że każdej nocy popełniam ten sam błąd - napisała na Twitterze Paris.

Posty Paris JacksonScreen Twitter.com

Dzień się już prawie skończył, a ja muszę wyjść z łóżka ugh - kolejny jej post.

Posty Paris JacksonScreen Twitter.com

W związku z tragicznymi wydarzeniami, jej brat, Prince Michael Jackson I odwołał występ w telewizyjnym niemieckim show "Wetten, dass ...?". Stacja oczywiście nie ma żadnych pretensji do młodego gwiazdora.

Paris JacksonAP

Jeśli można było uniknąć tego rodzaju tragedii, nikt nie zareagował w porę. Na nagraniu Paris Jackson sprzed kilku dni, w którym udziela porad co do makijażu, trudno się doszukać oznak mającego nadejść załamania. Zauważylibyście coś?

Emes

Więcej o: