Kto pojawił się na baby shower Kim Kardashian?

Huczna impreza przyszłej mamy przyciągnęła same sławy.

Baby shower Kim Kardashian ściągnął do jej domu w Beverly Hills tłumy znanych i mniej znanych gości. Na imprezie pojawiły się oczywiście siostry Kim - Khloe i Kourtney. Oprócz nich Kim gościła również takie sławy jak Kelly Osbourne, Marię Menounos, Kimberly Stewart, Nicole Richie, NeNe Leakes oraz Mel B.

Mel BEastNews

Kelly OsbourneEast News

Na początku podano słodki poczęstunek - naleśniki, gofry i owoce. Potem przyszedł czas na zabawy, m.in. zgadywanie imienia dziecka. Podobno ma się zaczynać na literkę K. Wiemy już, że będzie to dziewczynka. Ciekawe, jakie imię nadadzą jej sławi rodzice? W zakładach bukmacherskich w Stanach Zjednoczonych ludzie najczęściej obstawiają takie imiona jak Krystal, Kirsten, Kara, Kacey, Kaitlin oraz... Kim.

Maria MenounoEastNews

Wszystkie panie miały na głowach wianki z drobnych białych kwiatków. Większość założyła białe kreacje. Były jednak również takie, które się "wyłamały".

NeNe LeakesEastNews

Kanye West przyjechał dopiero, gdy impreza się skończyła. Towarzyszyli mu Lamar Odom i Scott Disick partnerzy sióstr Kim. Niestety nie był w dobrym humorze, a jego twarz wykrzywiał grymas niezadowolenia.

Cała rodzina Kanye - kobiety ze strony matki i ze strony ojca - uczestniczyli w imprezie baby shower. Kanye był bardzo podekscytowany, że jego rodzina wspólnie z rodziną Kim i jej przyjaciółmi, mogła celebrować przyszłe narodziny dziecka - ujawniło źródło w rozmowie z People.com.
Kim i Kanye są tacy słodcy - głaskał ją po brzuszku! - wyznała People.com Karen Houghton, ciotka Kim.

Khloe KardashianEastNews

Impreza była oczywiście rejestrowana przez kamery i zobaczymy ją w jednym z odcinków "Z kamerą u Kardashianów".

aga

Więcej o: