Wojciech Fibak wydał oficjalne oświadczenie: Stałem się ofiarą podłej prowokacji

Sprawa związana ze stręczycielstwem nabiera tempa.

Tygodnik  "Wprost" opublikował artykuł, w który rzuca na byłego tenisistę nowe światło. (Wojciech Fibak jest stręczycielem? Będzie kolejna SEKSAFERA! Twierdzi, że to on poznał Kate Rozz z pierwszym mężem). Dziennikarka gazety posunęła się do prowokacji: podała się za dziewczynę, która chce "poznać miłego pana". Fibak szybko podjął pałeczkę i od razu zaoferował jej "zajęcie". Teraz Wojciech Fibak napisał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Twierdzi, że cały artykuł jest wynikiem prowokacji:

Stałem się dzisiaj ofiarą podłej, starannie zaplanowanej prowokacji dziennikarskiej, która dotyczy mojego życia prywatnego. Redakcja Wprost  posunęła się do niechlubnych działań, które kompromitują dziennikarstwo, a jedynym powodem pojawienia się artykułu są pogoń za nakładem i zwiększanie zysku wydawcy. Pragnę oświadczyć, że nie pełnię żadnych funkcji publicznych, nie wygłaszam moralizatorskich kazań i nie ma żadnego powodu, by w wyrachowany sposób przysyłać prowokujące młode kobiety w celu skompromitowania mojej osoby.

Poza artykułem we "Wprost" ukazał się także wywiad z Fibakiem. Były tenisistka twierdzi w oświadczeniu, że został zmanipulowany.

Tym bardziej, że oprócz prowokacji redakcja posłużyła się manipulacją okraszając całość kłamliwymi insynuacjami,by bardziej ubarwić tekst. Dodatkowo fakt nagrania przez redaktora naczelnego rozmowy ze mną bez mojej zgody, a następnie upublicznianie takiej rozmowy łamie kanony dziennikarskie i zasady etyki tego zawodu.

Na koniec przekonuje, że przyświeca mu chęć pomagania innym:

Ci którzy mnie znają, wiedzą doskonale, że przez całe życie łączyłem ludzi z różnych ścieżek życia, pomagałem i wspierałem wielu z nich. Nie zamierzam pozwalać na oczerniające działania i powtarzanie spreparowanej historii na potrzeby mediów, w przypadku naruszania mojej prywatności będę zmuszony do podejmowania działań prawnych.

Tymczasem w "Galerii Fibak" poinformowano nas, że były tenisista wyjechał z kraju. Póki co nie wiadomo, kiedy będzie uchwytny.

Wojciech FibakWprost

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
Wojciech Fibak wydał oficjalne oświadczenie: Stałem się ofiarą podłej prowokacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jonas1

  Oceniono 40 razy 34

  Nasza gwiazda tenisu Wojciech Fibak, była zamieszana w końcu lat 90-tych w brzydką historię korzystania z usług seksualnych młodych biednych modelek, naganianych przez znanego francuskiego fotografa, Jean-Pierre Bourgeois. Niektóre z dziewczyn były małoletnie, z domów dziecka. Korzystali z nich bogaci Arabowie i gwiazdy francuskiego show-biznesu. Wybuchł skandal i zaczęły się procesy sądowe. Fibak posiedział nawet przez pewien czas w areszcie, po czym nasza tenisowa gwiazda zrezygnowała z funkcji konsula honorowego Polski w Monako i usunęła się taktycznie w prowincjonalny niebyt.

 • sansa

  Oceniono 28 razy 18

  Czas pokaże, czy jest tenisistą, czy penisistą.

 • princess_leya

  Oceniono 21 razy 11

  Cholerny stręczyciel, j*bany alfons, wszystko nagrane, płaszczył się przed naczelnym żeby nie drukowali, a teraz się wypiera. Żałosny typ.

 • lenore

  Oceniono 9 razy 9

  W sprawie z 98 roku byla afera bo bardzo mlode dziewczyny byly oklamywane (ze modelling), izolowane i szantazowane, wiec nie mowcie, ze jak ktoras chciala to mogla. Nastolatki z domow dziecka, przeciez to brzmi sytrasznie, a niektore matoly jeszcze to usprawiedliwiaja. Jakby ktoras bardzo chciala tak zarabiac, to by poszla prosto do burdelu i stamtad zaczynala kariere.

 • wilkowiecko

  Oceniono 3 razy 3

  "Wojciech Fibak wydał oficjalne oświadczenie: Stałem się ofiarą podłej prowokacji"

  Nie godej, nie godej!!! Stało sie !!!
  Tero tylko możesz włożyć ktorąś z tych masek z ktorymi sie fotografujesz
  bo zeszmaciłeś sie i tylko wstyd przynosisz swojej rodzinie !!!

 • mika17

  Oceniono 23 razy 3

  Jak jakas dziewucha chce sypiac ze starymi dziadami za prezenty to w czym problem?

  Zmusza ja ktos?

  Jak ja rodzice tak wychowali, ze nie ma zadnych zasad moralnych i chce sie prostytuowac za markowe ciuchy to tylko i wylacznie jej sprawa. ku... to stan umyslu, takich jest wbrew pozorom duzo.

  p.s. prostytuowanie sie w celau wyzywienia rodziny to juz inna para kaloszy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 2

  Jak się słyszy o tego typu rzeczach, to "siwe" włosy na głowie dęba stają. Nie wiadomo do końca ile w tym prawdy, ile pomówień, albo innej "nagonki". Jedno jest niewątpliwe - ten gość był tenisowym autorytetem od schyłku komuny. A teraz zarzuca mu się (słusznie lub nie) zaangażowanie w burdelową robotę.
  Czy coś w tym kraju może się odbyć bez afer?

 • cosma

  Oceniono 8 razy 0

  Facet ma możliwości../ znajomości../ chce pomóc --- i dostaje od nich kopaaa...!!!!
  Paranoja... aleee one bidulki.... buhahahahahah...

 • cosma

  Oceniono 17 razy -1

  Luuutuj Woytek... .nie pytaj...!!!! / każdego można załatwić i dlatego trzeba z tym walczyć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX