Chłopiec czy dziewczynka? Kim Kardashian zdradziła płeć dziecka!

To już oficjalne!

W niedzielnym odcinku "Keeping up with the Kardashians" otwierającym ósmy sezon serialu, Kim zdradziła nareszcie płeć dziecka, które przyjdzie na świat już w lipcu. Kim poszła z kamerami do ginekologa, który potwierdził - to będzie dziewczynka! Kim wydaje się być bardzo szczęśliwa z tego powodu. Dziewczynka u Kardashianów na pewno będzie się czuć jak pączek w maśle.

Jestem taka podekscytowana, że będziemy mieć córeczkę. Kto nie chciałby dziewczynki? Myślę, że są najlepsze. Wiem, że to wszystko czego Kanye kiedykolwiek pragnął - chciał mieć małą dziewczynkę - powiedziała w show.

Kim Kardashian, Kanye WestEastNews

Plotka głosi, że Kanye i Kim chcą w mediach wyglądać jak inna super para - Beyonce i Jay-Z. Teraz zaliczyli kolejny krok w upodabnianiu się do wyżej wymienionych - również będą mieli córeczkę. Kim chciała podobno sprzedać brukowcom zdjęcia małej, jednak Kanye stanowczo się temu sprzeciwił.

Kanye powiedział Kim, że absolutnie nie chce, aby zdjęcia ich nowo narodzonego dziecka zostały sprzedane. Jednak Kim wymyśliła na to inny sposób. Zamierza zapłacić paparazzim, którzy sprzedadzą zdjęcia do mediów. Sęk tkwi w tym, że zawsze będzie mogła udawać, że nic o tym nie wie - powiedział w Lifeandstylemag.coznajomy pary i tym samy najwyraźniej pokrzyżował jej plany.

Kim Kardashian wymyśliła więc inny sposób, w jaki może zarobić na dziecku. Jego płeć ujawniła w pierwszym odcinku nowego sezonu swojego show i ten pomysł miał przyciągnąć przed telewizory tłumy.

Keeping up with the Kardashians, Kim Kardashianmat. promocyjne

Jak parze udało się tak długo zachować tajemnice? Paparazzi krążą przecież za nimi przez cały dzień.

Kupowaliśmy wszystko białe - powiedziała Kim śmiejąc się. - Albo kupowaliśmy ubranka i dla chłopca, i dla dziewczynki. Wtedy nikt się nie domyślał!

Domyślaliście się, że to będzie dziewczynka?

Keeping up with the Kardashians, Kim Kardashianmat. promocyjne

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Chłopiec czy dziewczynka? Kim Kardashian zdradziła płeć dziecka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dinto

  Oceniono 12 razy 10

  'Dziewczynka u Kardashianów na pewno będzie się czuć jak pączek w maśle.' W wieku 2 - 3 lat zasili szeregi silikonowych dziewczynek LALA-CLUB, hahahaha !

 • alciaa96

  Oceniono 1 raz 1

  Te biedne dziecko jeszcze się nie urodziło, a już zaczynam temu maleństwu współczuć...

 • mosiek.

  Oceniono 1 raz 1

  Ale stopy na zdjęciu nieźle jej odpicowali ;d

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX