Adam Sztaba i Dorota Szelągowska chcą mieć drugie dziecko! Kiedy?

Adam Sztaba i jego świeżo upieczona żona planują dziecko!

Adam Sztaba w czwartek wziął ślub z córką Katarzyny Grocholi w nadmorskiej miejscowości Rzucewo. Na ceremonii pojawiło się wielu znanych gości, a świadkami byli Natalia Kukulska z mężem, Michałem Dąbrówką (Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli ślub!). Kiedy emocje już nieco opadły, Dorota Szelągowska zdradziła, że planują powiększenie rodziny.

Oczywiście, że myślimy o kolejnym dziecku. Może nie w najbliższych 4-5 miesiącach, ale w przyszłości na pewno będziemy myśleć o rodzeństwie dla naszego syna - powiedziała dziennikarka w rozmowie z Se.pl.

PHOTO MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS !!!PAPARAZZI!!! ZDJECIA BEZ WIEDZY I ZGODY OSOB FOTOGRAFOWANYCH!!! PUBLIKACJA NA ODPOWIEDZIALNOSC REDAKCJI!!! RZUCEWO N/Z ADAM SZTABA BIERZE SLUB Z DOROTA SZELAGOWSKA CORKA KATARZYNY GROCHOLI SWIADKAMI BYLI NATALIA KUKULSKA WRAZ Z MEZEM MICHALEM DABROWKA WSROD GOSCI BYLI TAKZE EUROPOSEL MAREK SIWIEC ORAZ HENRYKA KRZYWONOS SLUB ODBYL SIE W PLENERZE NA TERENIE STAREJ CEGIELNI W RZUCEWIE KOLO PUCKA I ZACZAL SIE O 20 PO SLUBIE WSZYSCY GOSCIE UDALI SIE DO STAREJ CEGIELNI NA WESELE 30/05/2013 KOMPOZYTOR MUST BE THE MUSIC JUROREAST NEWS/MARCIN GADOMSKI

Para jest ze sobą od 11 lat. Wychowują wspólnie 12-letniego Antka, syna Szelągowskiej z jej poprzedniego związku. Adam Sztaba bardzo go kocha i traktuje go jak własnego syna.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, syn AntekKapif

Może już niedługo na świat przyjdzie jego kolejna pociecha. Para podobno marzy o córeczce. Życzymy powodzenia!

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaEastNews

Emes

Więcej o:
Komentarze (4)
Adam Sztaba i Dorota Szelągowska chcą mieć drugie dziecko! Kiedy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Hot będzie dopiero wtedy, jak pokażecie JAK się o to dziecko starają;)

 • dinto

  Oceniono 4 razy 2

  Przez pol roku bylo bebnione o kosztach wesela, ktore mialo byc zrobione za 500 tysiecy zlotych ! czy to co widzimy jest w cenie 500 tysiecy ? Czy 50 tysiecy.....

 • cosma

  Oceniono 10 razy 2

  Ruch...ć...rucha..ć ...i jeszcze raz ruch...ć - a może cUś z tego wyjdzie...!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX