Teraz już nie ma wątpliwości. Beyonce nie jest W CIĄŻY, bo... Wierzycie?

Piosenkarka nigdy nie robiłaby tego, gdyby była w ciąży!

Od pewnego czasu krążą plotki o drugiej ciąży Beyonce. Zachodnie portale były o tym przekonane i zapewniały, że informacja pochodzi z zaufanych źródeł. Mąż diwy, Jay Z zaprzeczył tym doniesieniom, mówiąc wprost:

To nieprawda. Serwisy informacyjne są gorsze niż blogi.

Gdyby ktoś jednak miał jakiekolwiek wątpliwości, to najnowsze zdjęcia Beyonce, które opublikowała na swoim profilu, powinny je ostatecznie rozwiać. Siedząc na kolanach męża, Beyonce przechyla ogromny kieliszek czerwonego wina.

Beyonce, Jay ZScreen Tumblr.com

Wiadomo, że kobiety w ciąży nie powinny pić alkoholu, ponieważ mogłoby to wpłynąć na zdrowie nienarodzonego jeszcze dziecka. Nie podejrzewamy zatem, żeby taka troskliwa mama jak Beyonce naraziła dziecko na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Gwiazda spędzała z mężem miłe chwile w eleganckiej restauracji, gdzie rozkoszowali się dobrym jedzeniem i winem. Piosenkarka opublikowała też fotkę z wnętrza restauracji. Widzimy na niej elegancko przystrojony stół i mnóstwo butelek wina.

BeyonceScreen z Tumbrl

Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, że w jej kieliszku znajduje się napój alkoholowy, Beyonce dodała też fotkę butelki wina: to Barolo z rocznika 2000.

BeyonceScreen z Tumbrl

Na brata lub siostrzyczkę małej Blue Ivy najwyraźniej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. No chyba że piosenkarka zrobiła sobie ze wszystkich ciekawskich żart, a w jej kieliszku był tylko czerwony sok. Mogła też oszukiwać i tylko przykładać kieliszek do ust. Jak myślicie?

Beyonce, Jay ZScreen Tumblr.com

beyonceBeyonce Tumblr

Emes

Więcej o:
Komentarze (5)
Teraz już nie ma wątpliwości. Beyonce nie jest W CIĄŻY, bo... Wierzycie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • szaron_stoln

    Oceniono 13 razy 9

    Ten news jest tak naiwny, a argumenty i tok myślenia autora tak nieskomplikowane, że aż żal dupę ściska. Czegoś takiego nie powinno się publikować nawet w czasopismach dla dzieci, żeby potencjalnych odbiorców nie obrazić. Emes, Pulitzer ci nie grozi. Do łopaty zasuwaj, ewentualnie tipsy możesz przyklejać.

  • jason.

    Oceniono 16 razy -4

    Dobrze że nie jest w ciąży z tym gorylem jeszcze urodziła by małpę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX