Adam Sztaba i córka Grocholi wzięli ślub! Nie uwierzycie, kto był świadkiem!

Przystojny muzyk w końcu wziął ślub!

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w czwartkowe popołudnie w małej miejscowości Rzucewo w województwie pomorskim. Uroczystość była bardzo kameralna, a "stara Cegielnia", gdzie zorganizowano przyjęcie, tylko dodawała uroku całej ceremonii.

Cegielnia w RzucewieScreen Cegielnia-rzucewo.pl

Cegielnia w RzucewieScreen Cegielnia-rzucewo.pl

Córka Katarzyny Grocholi wystąpiła w gustownej kreacji od Viola Śpiechowicz, natomiast pan młody zaprezentował się w błękitnym garniturze od Tomasza Ossolińskiego. Na ślubie była oczywiście matka panny młodej. Nie mogło też zabraknąć, Antka, syna Doroty Szelągowskiej. Jego strój również zaprojektował Tomasz Ossoliński. Oprócz nich na liście około 50 zaproszonych gości, widniało kilka znanych nazwisk. Świadkami byli Natalia Kukulska z mężem, Michałem Dąbrówką. Wśród gości byli też europoseł Marek Siwiec oraz Henryka Krzywonos. Nie wiadomo natomiast, czy na ślubie pojawili się Edyta Górniak i Dariusz Krupa, którzy podobno byli zaproszeni. Gdyby tak się stało, mogło to być naprawdę ciekawe wesele.

Natalia Kukulska i mąż Michał DąbrówkaKapif

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska poznali się ponad 10 lat temu przez... internet! Para w końcu zdecydowała się na ślub. Wychowują wspólnie Antka, syna Doroty z poprzedniego związku.

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaKapif

Jakiś czas temu Sztaba zdradził, że nie planują podróży poślubnej, ale wyczekują na lipcowy urlop, który będzie po prostu rodzinnymi wakacjami. Młodej parze gratulujemy!

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaEastNews

Emes

Więcej o: