Wodzianka zdradza w "Playboyu": Na spotkanie z Wojewódzkim wybiegam w samych skarpetkach

alex
30.05.2013 17:18
Dominika Wodzianka

Dominika Wodzianka (Playboy)

Interesujące wyznanie.

Dominika Wodzianka, która w programie Kuby Wojewódzkiego podaje gościom wodę, zaprezentowała się nago w czerwcowym numerze "Playboya". Autorem zdjęć był nie kto inny, jak jej szef, czyli Kuba Wojewódzki. Przy okazji sesji ciemnowłosa piękność poczyniła interesujące wyznanie:

Bardzo mi się podoba, że przyjeżdża do pracy lamborghini. Nasłuchuję już z daleka, kiedy jedzie i wybiegam w samych skarpetkach tańcząc z radości: "Mamy lambo" - zdradziła Wodzianka "Playboyowi".

Zapytana, czy poza skarpetkami ma jeszcze coś na sobie, powiedziała wprost:

To zależy, w którym momencie Kuba przyjedzie.

Dominika Zosiewska, Wodzianka, Kuba WojewódzkiFacebook.com

Nie wiemy, czy Kuba Wojewódzki odwzajemnia entuzjazm Wodzianki, w każdym razie nawet przed nią zazdrośnie strzeże wnętrza swojego supersportowego lamborghini. Seksowna celebrytka musiała się dobrze postarać, żeby wskoczyć Wojewódzkiemu do samochodu.

Tylko raz udało mi się usiąść na miejscu pasażera, bo Kuba otworzył drzwi, a ja już czekałam przyczajona i wskoczyłam - przyznała modelka.

Myślicie, że Wodzianka naprawdę nago wybiega na spotkanie z Wojewódzkim? Jak Wam się podoba jej gorąca sesja w najnowszym "Playboyu"?

Dominika WodziankaPlayboy

alex

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 16 razy 16

  Oboje są siebie warci. Ona zarabia pokazywaniem tyłka, bo za pewne do niczego innego nie ma talentu. A on jest wiecznym "Piotrusiem Panem" czyli wiecznie małym chłopczykiem z przerośniętym ego. Ona potrzebuje pokazywać goły tyłek by być zauważaną przez facetów, on potrzebuje za każdym razem zwracać na siebie uwagę swoim wybujałym ego żeby jakaś kobieta chciała zwrócić na niego uwagę. I tyle.

 • avatar

  Oceniono 14 razy 12

  "Wodzianka zdradza w "Playboyu": Na spotkanie z Wojewódzkim wybiegam w samych skarpetkach"
  No ba, przy nim może być spokojna o swoją "cnotę", więc nie widzę powodu do niezdrowej podniety.

 • avatar

  Oceniono 17 razy 9

  Wodzianka zdradza w Playboyu: Na spotkanie z Wojewódzkim wybiegam w samych skarpetkach....
  A Kubuś krzyczy mamma mia ..i ucieka do mamusi...!!!!

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 13 razy 3

  'Nie wiemy, czy Kuba Wojewódzki odwzajemnia entuzjazm Wodzianki, w każdym razie nawet przed nią zazdrośnie strzeże wnętrza swojego supersportowego lamborghini. Seksowna celebrytka musiała się dobrze postarać, żeby wskoczyć Wojewódzkiemu do samochodu.

  Tylko raz udało mi się usiąść na miejscu pasażera, bo Kuba otworzył drzwi, a ja już czekałam przyczajona i wskoczyłam - przyznała modelka.' koniec cytatu... --Uwazaj gejowy bo jak bedzie miala chcice to ci wskoczy na plecy i zgwalci od tylca...hahaha !

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX