Keira Knightley WYCHODZI w ten weekend ZA MĄŻ. Suknię ślubną zaprojektował jej sam...

Weźmie ślub we Francji.

W najbliższy weekend brytyjska aktorka Keira Knightley wyjdzie za mąż za Jamesa Rightona, wokalistę i klawiszowca zespołu Klaxon. Według New York Post, kameralna ceremonia ślubna odbędzie się w niewielkiej miejscowości w pobliżu Nicei na południu Francji. Tabloid informuje również, że przyszła panna młoda zawitała do Francji nieco wcześniej wraz ze swoją matką. Obie panie powitały Rightona na lotnisku. Ciekawostką jest fakt, że suknię ślubna zaprojektował dla Kneiry Knightley sam Karl Lagerfeld.

EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER. January 14, 2013: Keira Knightley and her fianc? James Righton pictured taking a romantic stroll in London, UK. Mandatory Credit: INFphoto.com Ref.: infuklo-140/173|sp|EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER.INFPHOTO.COM/infuklo-140/173

Keira Knightley i James Righton   spotykają się od 2011 roku. Poznali się dzięki wspólnej znajomej, Aleksie Chung. Aktorka zaręczyła się w maju zeszłego roku, ale chciała jeszcze nacieszyć się stanem narzeczeńskim, wbrew temu co sugerowały media:

Mogłam mieć już ze 6 fałszywych ślubów. Boże, ależ to by było kosztowne! - zażartowała aktorka w Dailymail.co.uk.

Keira KnightleyEast News

Poza tym oboje nie są fanami hucznych uroczystości ślubnych:

Nie jesteśmy typami, które lubią wielkie wesela. Nie potrzebuję tego. Staram się po prostu nacieszyć narzeczeństwem. Moi rodzice są ze sobą od 40 lat. Co prawda czasem się kłócą, ale bardzo się kochają - czytamy jej wypowiedź w Dailymail.co.uk.

Wcześniej aktorka przez 5 lat spotykała się ze swoim partnerem z "Dumy i uprzedzenia", Rupertem Friendem. Po rozstaniu z nim zapowiadała, że nie ma ochoty na kolejną znajomość, a już tym bardziej na ślub. Teraz jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

alex

Więcej o: