"Ona jest o wiele bardziej inteligentna od niego". Były mąż Rozz zabrał głos w sprawie rozwodu!

Mocna ocena.

Małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz powoli przechodzi do historii, a tymczasem głos zabrał pierwszy mąż modelki, francuski finansista i inwestor, Jean Manuel Rozan. Jego słowa musiały zaboleć Adamczyka, którego Rozen tak ocenił:

Dobry aktor, ale prosta osoba. Ocenia życie bardzo niskimi kategoriami i przywiązuje wagę do rzeczy materialnych - powiedział w wywiadzie dla Se.pl.

Według niego, to właśnie mogło być powodem rozwodu:

Stało się jasne, że ona jest o wiele bardziej inteligentna od niego. A taka sytuacja staje się dość szybko nie do zaakceptowania przez obie strony.

Kate RozzKapif

Dzisiaj zapewne zarówno Adamczyk jak i Rozz uważają swoje małżeństwo za pomyłkę. Modelka wróciła do Francji i chyba dopiero teraz zaczyna oddychać pełną piersią. Niedawno na Facebooku zamieściła następujący wpis:

Oglądamy filmy, leżąc w łóżku. Obok mój pies Lucky, którego znalazłam na ulicy, obok niego Clinton, nasz kot, którego też znaleźliśmy na ulicy trzy tygodnie temu. No i chory synek. Niedługo łóżko będzie za małe, żeby wszystkich pomieścić. Życie jest pełne magii. Tyle piękna we wszystkim. Leżąc z nimi, zdałam sobie sprawę, jak cudowne jest dzisiaj moje życie.

Piotr AdamczykKapif

Piotr Adamczyk też podobno nie narzeka. W "Rewii" czytamy wypowiedź znajomego aktora, który mówi:

Ponoć drażniła go swoim niezdecydowaniem i nadwrażliwością. Myliłby się jednak ten, kto by myślał, że oboje jakoś specjalnie cierpią z powodu rozstania. Piotr tryska energią i już dawno nie widziano go w tak znakomitym nastroju.

Miejmy nadzieję, że wypowiedź pierwszego męża Kate Rozz mu tego nastroju nie popsuje.

alex

Więcej o: