Zapowiedź "20m2 Łukasza" z Gessler bije rekordy popularności. "Wypiłam 3 butelki Neospasminy, było mi zaj***!"

alex
27.04.2013 09:13
Magda Gessler, Łukasz Jakóbiak

Magda Gessler, Łukasz Jakóbiak (Facebook.com)

Mocny wywiad!

Magda Gessler ma szansę stać się najpopularniejszą bohaterką programu Łukasza Jakóbiaka. Po tym, jak w ostrych słowach skrytykowała Martę Grycan, zapowiedź pełnego odcinka w ciągu 2 dni obejrzało prawie 40 tysięcy osób!

Magda Gessler, Łukasz JakóbiakFacebook.com

Wygląda na to, że faktycznie będzie się działo. W udostępnionych fragmentach wywiadu gwiazda "Rewolucji kuchennych" oprócz krytykowania Grycanki wspomina, jak "odleciała" po przedawkowaniu lekarstw:

A w szkole miałam straszne problemy. Miałam swoje ukochane przedmioty, ale na lekcji angielskiego, a strasznie nie lubiłam tej nauczycielki, nazywała się "krwawa Ździcha"... i starałam się zdać angielski. Ale tak strasznie się bałam... No i chyba wypiłam 3 butelki Neospasminy, miałam 16 lat. Przyjechała karetka pogotowia i miałam z głowy odpowiedź. Było mi zajebiście!

Pełny odcinek obejrzycie tutaj w sobotę 27 kwietnia o godzinie 20.

alex

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • 1
Komentarze (5)
Zaloguj się
  • avatar
  • avatar

    Oceniono 9 razy 7

    O tym, że Gessler miała problemy w szkole, wie każdy, kto czytał przedruk jej wypocin z Faceboka. Błąd na błędzie i błędem pogania: ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne. Takie właśnie są ulubienice Miszczaka: puste i głośne, facet widocznie marzy o orkiestrze dętej.

  • avatar
  • avatar
  • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX