Włodarczyk i Krawczyk biorą ślub!

Ślub aktorskiej pary ma odbyć się jeszcze w tym roku.
Włodarczyk i Krawczyk biorą ślub Ślub aktorskiej pary ma odbyć się jeszcze w tym roku Mikołaj Krawczyk oświadczył się swojej wybrance, aktorce Agnieszce Włodarczyk. Para ma pobrać się jeszcze w tym roku. Mikołaj Krawczyk oświadczył się swojej wybrance, aktorce Agnieszce Włodarczyk. Para ma pobrać się jeszcze w tym roku. - Są bardzo zakochani. Mikołaj jakiś czas temu poprosił Agnieszkę o rękę i usłyszał "tak" - zdradza magazynowi "Show" przyjaciel aktorów. Ciekawe, jak wyglądał ten wielki moment. W końcu para, która w "Vivie!" swój związek opisuje za pomocą taki terminów jak np. "ciało astralne", nie mogła zaręczyć się tak banalnie jak większość ludzi... Przypomnijmy, że Mikołaj Krawczyk do niedawna związany był z koleżanką z serialu "Pierwsza miłość" Anetą Zając, z którą ma bliźniaki - Roberta i Michała. Agnieszka Włodarczyk przez lata związana była natomiast z menedżerem gwiazd Jakubem Sićko.

Mikołaj Krawczyk oświadczył się swojej wybrance, aktorce Agnieszce Włodarczyk. Para ma pobrać się jeszcze w tym roku.

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk Kapif

Są bardzo zakochani. Mikołaj jakiś czas temu poprosił Agnieszkę o rękę i usłyszał "tak" - zdradza magazynowi "Show" przyjaciel aktorów.

Ciekawe, jak wyglądał ten wielki moment. W końcu para, która w "Vivie!" swój związek opisuje za pomocą taki terminów jak np. "ciało astralne", nie mogła zaręczyć się tak banalnie jak większość ludzi...

Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk fot. KAPIF

Przypomnijmy, że Mikołaj Krawczyk do niedawna związany był z koleżanką z serialu "Pierwsza miłość" Anetą Zając, z którą ma bliźniaki - Roberta i Michała. Agnieszka Włodarczyk przez lata związana była natomiast z menadżerem gwiazd Jakubem Sićko.

 

Mag

Więcej o:
Komentarze (10)
Włodarczyk i Krawczyk biorą ślub!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 74 razy 58

  Włodarczyk i Krawczyk - aktorzy.

  Tylko ja wyczuwam dysonans w tym stwierdzeniu??

 • dinto

  Oceniono 42 razy 24

  Hop siup - slub. Hop siup, cztery baby osiem dup, hahaha !

 • lojzo

  Oceniono 23 razy 19

  sa siebie warci - egoistyczna panna puszczalska, która już wszyscy starsi koledzy Krawczyka mieli a od czasów Sary było ich wielu i wreszcie znalazła naiwnego, którego zmanipulowała żeby się z nią ożenił oraz niedojrzały Piotruś Pan, który za swoje wcześniejsze czyny nie umie wziaśc odpowiedzialności i opiekę i wychowanie dzieci zostawił swojej poprzedniej 7 -letniej miłości i nawet zamiast na chrzest wolał wyjechać na chałturę z Włodarczyk.

 • lojzo

  Oceniono 14 razy 8

  Ich sztuczne szczęście na pokaz ze zdjęć mnie nie przekonuje - jak ktoś już tu zauważył, marni z nich aktorzy. jak dla mnie to obydwoje są wyłącznie zakochani z sobie samym, zwłaszcza 'czerwone botox usta' Włodarczyk. To toksyczny związek , po ślubie, z braku urojonego wroga zewnętrznego będą sobie skakać do oczu, o ile już tego nie robią. Nie lubię ich, nie chcę oglądać, zwłaszcza Włodary.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 8

  Ten gość jest tragiczny.

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 4

  wyeksploatowana jakas ta sara....

 • omarka

  Oceniono 36 razy 2

  jak sie ludzie kochają i dobrze im razem to i ślub jest na miejscu.... tak byc powinno. Na pewno nie powinno się tkwić w smutnym związku tylko dla dzieci, bo szkoda życia a dzieci się nie oszuka

 • mp3zadarmo

  Oceniono 12 razy 0

  o proszę :) nie spodziewałam się tego :) :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX