Reese Witherspoon i jej mąż zostali aresztowani! Nie, nie za posiadanie marihuany

Znana i popularna aktorka Reese Witherspoon została aresztowana przez policję. Razem z nią za kratki trafił też jej mąż Jim Toth.

Reese Witherspoon i jej mąż Jim Toth zostali zatrzymani przez policję, kiedy ich srebrny ford przejechał po podwójnej ciągłej. Do zdarzenia doszło o 3.30 nad ranem w piątek.

Reese WitherspoonBulls

Funkcjonariusze kazali dmuchnąć kierowcy w balonik. Okazało się, że mąż aktorki był pod wpływem alkoholu. Jim Toth w wydychanym powietrzu miał 1,39 promila alkoholu (limit to 0,8). Gdy policjanci zabrali go do radiowozu, Reese Witherspoon interweniowała.

Znasz moje imię? Na pewno się dowiesz kim jestem! - krzyczała aktorka do policjanta.

reese witherspoonEastNews

Powiedziała mi, że będę w ogólnokrajowych mediach. Zaczęła wychylać się z okna samochodu i mówić, że podejrzewa, że nie jestem prawdziwym policjantem. Powiedziałem jej, by usiadła na tyłku i była cicho. Nie posłuchała mnie i wyszła z samochodu twierdząc, że jest Amerykanką i ma prawo stać na amerykańskiej ziemi. Udało mi się założyć jej kajdanki, bo uspokajał ją mąż - napisał w raporcie policjant.

Za agresywną napaść słowną na funkcjonariusza także została aresztowana. Para po wpłaceniu kaucji opuściła nazajutrz areszt.

Mag


Więcej o:
Komentarze (4)
Reese Witherspoon i jej mąż zostali aresztowani! Nie, nie za posiadanie marihuany
Zaloguj się
 • oneandonly

  Oceniono 13 razy 13

  u nich mozna jezdzic majac 0,8 promila we krwi... ja przy takiej ilosci jestem juz lekko wcieta...

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 9

  Parę dolców w kieszeni, kilka minut sławy i sodówa do głowy uderza.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 1 raz 1

  Może gdyby była ładna to by ją puścił.

 • jason.

  Oceniono 3 razy 1

  Ona ku... jest tak znana że trzeba ją znać bo inaczej jak będziesz miał sklerozę to dostaniesz niezły wpie...od niej i od jej zasranych fanów radze wam zapamiętać to nazwisko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX