Natalia Kukulska ma dość! Oficjalnie skomentowała wywiad macochy

Piosenkarka pozwie byłą żonę ojca?

Kilka dni temu w wywiadzie dla Onetu Monika Borys, była żona Jarosława Kukulskiego, zaprzeczyła doniesieniom, jakoby źle kiedyś traktowała Natalię Kukulską. Uważa, że niektóre media zrobiły z niej potwora. Na odpowiedź Natalii Kukulskiej nie trzeba było długo czekać. Menadżerka piosenkarki, Dorota Witt, wystosowała specjalne oświadczenie i kategorycznie odcina się od wywiadów oraz działalności Piotra Kukulskiego i Moniki Borys.

Odpowiadając na ostatnie publikacje na temat Piotra Kukulskiego i Pani Moniki Borys informuję, że Natalia Kukulska nie zamierza komentować tych spraw za pośrednictwem mediów. Wszelkie nieprawdziwe i krzywdzące Natalię Kukulską informacje, które ukazały się w wywiadzie z Panią Borys zostaną wyjaśnione na drodze prawnej. W związku z kolejnymi doniesieniami, jakoby Natalia Kukulska blokowała powstanie filmu o swojej Mamie spieszę poinformować, że Natalia Kukulska nigdy nie otrzymała żadnej propozycji dotyczącej realizacji filmu biograficznego czy serialu poświęconego Annie Jantar.

Monika Borys, Piotr KukulskiKAPIF

Przypomnijmy słowa Moniki Borys:

Nigdy nie próbowałam się bronić, ani reagować na wszelkie oszczerstwa. Postanowiłam się po prostu rozwieść i zniknąć z życia rodziny, w której nigdy nie byłam akceptowana, naiwnie licząc, że nagonka na mnie się skończy. Ale nawet gdy już nie byłam częścią tej rodziny, nadal przy każdym artykule czy wywiadzie z Natalią, czytałam, jakie to ona miała straszne życie ze mną, jaka jestem okropna. Najbardziej zawsze podobały mi się teksty w gazetach w stylu "jak powiedział nam przyjaciel rodziny" i potem stek kłamstw. Nigdy ów przyjaciel nie miał ani imienia, ani nazwiska. I tak jest niestety do dzisiaj - mówiła Monika Borys w wywiadzie dla Onet.pl.

Monika BorysKAPIF

Monika BorysKAPIF

Monika BorysKAPIF

Monika BorysKAPIF

Mag

Więcej o:
Komentarze (22)
Natalia Kukulska ma dość! Oficjalnie skomentowała wywiad macochy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 208 razy 194

  Natalia skomentowala ustami menadzerki , Borys komentuje ustami swoimi ,Piotr sprzedaje co sie da sprzedac a Kukulski Jaroslaw - od prawie trzech lat sp. - zadowolony ,ze nie musi uczestniczyc w piekielku, ktore stworzyli sobie jego bliscy na ziemi -amen.

 • sissi1313

  Oceniono 227 razy 169

  JAROSŁAW KUKULSKI - CZŁOWIEK WYSOKIEJ KULTURY- SPRAWIEDLIWIE PODZIELIŁ MAJĄTEK POMIĘDZY DWOJE SWOICH DZIECI...CZY SŁUSZNIE..?? MONIKA BORYS ZACHOWUJE SIE JAK PANIENKA SPOD LATARNI...TAŃCE NA STOLE- JAK WIDAĆ- NIE WZBUDZIŁY ZACHWYTU NA WIDZACH...TE FIGURY NA ZDJĘCIACH I EKSPONOWANIE SZTUCZNEGO BIUSTU, NIE ŚWIADCZĄ O KOBIECIE Z KLASĄ...WRĘCZ MOCNO PRZECIWNIE..!!..M.BORYS NIGDY TAKOWA NIE BYŁA..!! SŁOWO "PIOSENKARKA" TO ZBYT DUZO POWIEDZIANE O WYKONAWCZYNI JEDNEJ PIOSENECZKI...WIADOMO, ŻE WYSZŁA ZA KUKULSKIEGO TYLKO!!! ZE WZGLĘDU NA KASĘ I JEGO POZYCJĘ , MAJAC NADZIEJĘ, ŻE UCZYNI Z NIEJ WIELKA GWIAZDĘ..NIESTETY, DO TEGO TRZEBA PRZYNAJMNIEJ MIEĆ TALENT...JAK WIDAĆ NA ZDJECIACH , JEJ ZACHOWANIE MOCNO ODBIEGA OD POZIOMU KULTURY RODZINY KUKULSKICH - STĄD PEWNIE NIECHĘĆ W STOSUNKU DO NIEJ...KOBIETA PO 40-STCE LANSUJE SIĘ JAK JOLA RUTOWICZ .TYLKO JEDNOROŻCA JEJ BRAK...NIE UBLIŻAJĄC JOLI R..ŚLUB TYCH DWOJGA BYŁ MEZALIANSEM PT. " PROSTACZKA BEZ ZASAD I FACET Z KLASA "...WIDAĆ TO WYRAŻNIE DZIS PO ZACHOWANIU JEJ I SYNKA...KASA NAJWAZNIEJSZA...ZERO SZACUNKU DO JEJ " DAWCY"...

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 171 razy 137

  Prawda jest taka, że Pani Borys wychodząc za mąż myślała, że zostanie drugą Jantar - że małżonek ją wypromuje i wywinduje. Kiedy okazało się, że nic takiego się nie stanie - odeszła i do dzisiaj nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego nie zrobiła tak wielkiej kariery jak Jantar.

  Uznała, że wina musi leżeć po stronie Natalki, którą ojciec zamiast zony promował i która, jako dorosła kobieta stała się ikoną współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Tego dla Pani Borys było za wiele.

  I zgodnie z zasadą zrozpaczonej ofiary urządza stalking, bo myśli, że w ten sposób karty się odwrócą i ona z synem staną się najsławniejszym i najbardziej lubianym duetem w kraju.

  No cóż, droga Pani, nie wystarczy mieć nazwisko i umieć śpiewać - trzeba jeszcze mieć klasę godną gwiazdy.

 • agatka5991

  Oceniono 134 razy 122

  Czemu ta Borys jest nazywana macochą Kukulskiej, gdy jej ojciec rozwiódł się z nią w 2003 r. ?

 • fanizymiko

  Oceniono 116 razy 108

  Kłótnia w rodzinie?? Znaczy pozostało jeszcze coś do podzielenia....

 • alex111

  Oceniono 106 razy 82

  Co za obrzydliwa dzidzia piernik z tej Borys.Nie bez powodu Kukulski się z nią rozwiódł i nie chciał jej znać.Synalek taki sam.

 • sensacja

  Oceniono 136 razy 70

  Bagno i patologia w rodzimym show biznesie. I ci ludzie oczekują, że normalni, porządni, ale "zwykli" ludzie będą ich podziwiać? No, proszę, kim jest taka Natalia Kukulska? córką swoich rodziców, to cała jej zasługa. Monika Borys na pokazanych zdjęciach sprawia złe wrażenie, a jej synkowi wyraźnie zabrakło mocnej ręki w dzieciństwie. Jednym zdaniem: żadne z nich nie ma pojęcia jak wygląda zdrowa rodzina.

 • anasz

  Oceniono 28 razy 24

  Znacie to? ... lustereczko powiedz przecie.........

 • meluzynek

  Oceniono 53 razy 21

  Gdy istnieje konflikt nigdy nie jest winna tylko jedna strona. Jeżeli to prawda, że Kukulska nie zaprosiła brata na koncert poświęcony pamięci ojca, to bardzo zle o niej świadczy.
  Faktem jest, że Kukulska ma kontakty w mediach np. koleżanka Kukulskiej Aleksandra Kwaśniewska jest dziennikarką w Vivie. Najbarzdiej w tym wszystkim szkoda starego Kukulskiego, w grobie się przewraca gdy o wszystko widzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX