Wdowa po Kukulskim zabiera głos w sprawie domu: Nie obchodzi mnie, co robią z nim nowi właściciele

Monika Borys dystansuje się od sprawy domu po jej mężu.

Sprawa domu, należącego do Jarosława Kukulskiego, który po jego śmierci sprzedał syn artysty Piotr Kukulski, ciągle budzi nowe emocje. Szczególnie, że pojawiły się plotki, że w nieruchomości nowy właściciel urządził agencję towarzyską. Matka Piotra, wdowa po Kukulskim, Monika Borys także zabrała głos.

To taki budynek jak każdy inny. Nie jestem z nim związana. Nie obchodzi mnie, co robią z tym nowi właściciele. Mają do tego prawo - mówi w rozmowie z Fakt.pl.

Portal przytacza także relację sąsiadów:.

Dom wynajmowany był na szkołę języka angielskiego jeszcze za życia pana Kukulskiego - czytamy na Fakt.pl. - Po śmierci pana Kukulskiego dom został sprzedany i tyle powiem.

Monika Borys, Piotr KukulskiKAPIF

W rozmowie z Plotek.pl Piotr Kukulski powiedział, że sprzedał dom i  nie wie, co dzieje się tam dzieje:

Dom sprzedałem pewnemu małżeństwu. Potem nie interesowałem się co się z nim dzieje - powiedział.

Monika Borys jest drugą żoną Jarosława Kukulskiego. Ten po śmierci Anny Jantar, matki Natalii, długo nie mógł na nowo ułożyć sobie życia. Nowa miłość zagościła w jego sercu dopiero po kilku latach za sprawą 20-letniej Moniki Borys, początkującej piosenkarki. Po roku przyszedł na świat ich syn Piotr. Rodzina przez wiele lat mieszkała w rzeczonym domu na warszawskim Żoliborzu.

zuz

Więcej o:
Komentarze (4)
Wdowa po Kukulskim zabiera głos w sprawie domu: Nie obchodzi mnie, co robią z nim nowi właściciele
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maria10344

  Oceniono 49 razy 39

  Tera to już wiadomo po kim te Pikuś jest taki durnowaty.

 • nocnymarek

  Oceniono 40 razy 28

  Przede wszystkim rozwódka a nie wdowa.Sprzedała dom,a co zrobili jego nowi właściciele to już nie jej biznes.Nie rozumiem tego cyrku który się kręci wokół dzieci Kukulskiego.

 • lenore

  Oceniono 22 razy 12

  O co sie burzycie - ona ma isc do nowych wlascicieli domu i im mowic co maja z nim robic?

 • andrea

  Oceniono 10 razy 10

  Pani Monika Borys wydaje się mi pustawą osobą, popatrzcie na te jej pozy i figury jakie przyjmuje. Mści się na rodzinie że nie wypromowała jej na drugą Annę Jantar. Obiektywnie jednak rzecz biorąc - w sprawie domu najlepiej odnieść coś do samego siebie, sprzedajemy chatę i potem wracamy na stare śmieci interesując się, co robią w nim nowi właściciele? ha,ha,ha,ha
  Nowi właściciele w takim wypadku mają prawo intruza wywalić na łeb ze swojego już domu. A nawet wezwać policję i zrobić sprawę o najście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX