Gessler: Oni nie wiedzieli, jakiego kalibru jest mój narcyzm. A Węglarczyk na to...

Restauratorka publicznie przyznała się do swojej słabości.

Niedawno Magda Gessler wystąpiła w portugalskiej telewizji, w której uczyła naszej rodzimej kuchni. Z tej okazji gościła w niedzielnym "Dzień dobry TVN" i opowiadała o swoich wrażeniach z podróży. Prowadząca program Kinga Rusin nie mogła uwierzyć w to, że Portugalczycy mogą się czegoś od nas nauczyć w kwestii kulinariów. Gessler wyjaśniała, że ma misję:

Chodzi o to, żeby do Portugalii wprowadzić mięso, które tam jest słabe, drób jest taki sobie, dziczyzny w ogóle nie ma - wyjaśniła w programie.

Restauratorka zdradziła, że świetnie odnalazła się w Portugalii, a swoją osobowością zadziwiła nawet tamtejszych aktorów!

Zostaliśmy zaproszeni do teatru, gdzie grano sztukę między stolikami i włączyłam się do aktorów bardzo aktywnie. Oni byli przerażeni, bo nie przewidywali, że jestem osobą, która musi się tak rzucać w oczy - wyjaśniła bez ogródek Gessler.

Magda GesslerKapif

Jak to, nie wiedzieli, że to Magda Gessler do nich przyjechała? - zażartowała Rusin.
Oni nie wiedzieli, jakiego kalibru jest ten mój narcyzm! - odpowiedziała nieskromnie restauratorka.

Na to bezpośrednie wyznanie niespodziewanie zareagował obecny w studio Bartosz Węglarczyk. Zaczął chichotać, zresztą na przemian z Gessler, i przez dłuższą chwilę nie mógł zadać kolejnego pytania. Dziennikarz próbował to zrobić kilka razy, ale przerywały mu kolejne napady śmiechu. Udało się w końcu za czwartym razem.

 

Bartosz WęglarczykFORUM

 

Kto, by pomyślał, że publiczne przyznanie się do narcyzmu przez Gessler wywoła taki napad śmiechu u Węglarczyka. Filmik możecie zobaczyć na stronie "Dzień dobry TVN" (najlepiej od 2:12).

Vic

Więcej o:
Komentarze (6)
Gessler: Oni nie wiedzieli, jakiego kalibru jest mój narcyzm. A Węglarczyk na to...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jasniepani

  Oceniono 33 razy 21

  No to się dobrali,zestaw nie z tej planety : Rusin....,Węglarczyk....i Magda Boska Portugalska.Maryjo zlituj się,co jedno to lepsze i mądrzejsze.

 • fanizymiko

  Oceniono 14 razy 14

  Węglarczyk - człowiek który udowodnił że z dobrego dziennikarza mozna stać się głupkowato usmiechacym się wyposażeniem studio w telewizji śniadaniowej.

  Natomiast panie czuły sie całkowicie na swoim miejscu.

 • sensacja

  Oceniono 20 razy 14

  Akurat nie było Ukrainki, to pośmiał się z Gessler.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 10

  W jednym miejscu same tępaki...

 • dziodzio

  Oceniono 6 razy 6

  wszystko się zgadza, tvn to telewizja dla opóźnionych w rozwoju

 • kocurka29

  Oceniono 3 razy 3

  Gruba kierda i nic poza tym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX