Jaką dietę stosuje Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek musi uważać na swoją figurę. Jej ciało powinno być perfekcyjne. Sprawdź, czy celebrytka stosuje jakąś restrykcyjną dietę.

Małgorzata Rozenek stosuje się do zaleceń... paryżanek. Perfekcyjna Pani Domu upodobała sobie styl żywieniowy z Francji. Nie jada śniadań, a po obfitym bankiecie następnego dnia aplikuje sobie post.

Mieszkałam we Francji parę lat. Moje dzieci chodzą do szkoły francuskiej. Uważam, że sposób, w jaki o siebie dbają Francuzki jest idealny. Przyjemny i przynoszący efekty. One na przykład nie jedzą śniadań - opowiada Małgorzata Rozenek w tygodniku "Gwiazdy".

Małgorzata RozenekKAPIF

Małgorzata Rozenek, Perfekcyjna Pani DomuWBF

Mag

Więcej o:
Komentarze (7)
Jaką dietę stosuje Małgorzata Rozenek?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zenio.karaluch

  Oceniono 26 razy 14

  To jakiś żart? Baba wygląda jak anorektyczka, a efektem tej "francuskiej" (???) diety jest twarz pięćdziesięciolatki (po przejściach ciężkich)...

 • kamila789

  Oceniono 18 razy 8

  Nie wiem, ile Francuzek ta kobieta w życiu widziała i czy aby na pewno były to Francuzki, ale pieprzy jak potłuczona. A stwierdzenie, że przyjemnie jest nie jeść śniadań i że oznacza to "dbanie o siebie" kwalifikuje ją jako anorektyczkę.

 • naczelna_red.

  Oceniono 14 razy 8

  Cillit bang-super silny środek czyści i udrożnia rury.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Dieta? Pół na pół szklanki cifa z domestosem na śniadanie.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  dieta cud-gibanie za mopem na potrzeby ogłupiacza w tefałenie-i całkowite zaprzestanie mrugania oczami--na deser pier....e bzdetow w szmatławcach.

 • kamry

  0

  A wydawało mi się, że sekret pięknej sylwetki Francuzek polega właśnie na tym, że to na śniadania jedzą dość kaloryczne przysmaki, po to, aby w ciągu dnia je spalić.
  Niemniej jednak, na własnej skórze przetestowałam, że bez stałego pilnowania tabeli http://www.iwoman.pl/zdrowie/diety/tabele-kaloryczne/
  z kaloriami żadna dieta nie przynosi rezultatów.

 • joasia421

  0

  wychudzone to takie ;/ ta niegrzeczna pani domu to ma przynajmniej kobiece kstzałty, a sobote pierwszy odcinek gdzie niegrzeczna pani domu odwiedza widzów (oczywiiście mężczyznę) ciekwe jak to wypadnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX