Słynna Dr Quinn czyli Jane Seymour się ROZWODZI!

Aktorka zdecydowała o końcu swojego małżeństwa.

Właśnie zakończyło się małżeństwo Jane Seymour czyli legendarnej odtwórczyni roli Dr Quinn i jej męża, Jamesa Keacha, donosi People.com. Jak na hollywoodzkie standardy, para była ze sobą bardzo długo, bo pobrała się w 1993 roku. Jak łatwo policzyć, byli małżeństwem przez 20 lat. W ich związku zaczęło psuć się już jakiś czas temu:

Są w separacji od kilku miesięcy i teraz negocjują warunki rozwodu - donosi rzecznik aktorki w People.com

Jane Seymour arrives with husband James Keach at the Weinstein Company Golden Globes after party Sunday, Jan. 16, 2011, in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Choć trudno w to uwierzyć, Seymour ma 62 lata, jej mąż jest od niej o 3 lata starszy. Para ma 17-letnich bliźniaków, Johnny'ego i Kristophera. Dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in-vitro. Aktorka zaszła w ciążę w wieku 44 lat. To właśnie ze względu na dobro swoich synów, parze zależy na tym, by utrzymać ze sobą dobre relacje.

Będą oddanymi rodzicami dla swoich dzieci. Będą współpracować ze sobą jako wspólnicy biznesowi i będą wspierać instytucje charytatywne, na które pracowali w trakcie swojego małżeństwa - dodaje rzecznik Seymour.

04 February 2010-Santa Barbara, CA: Jane Seymour and husband James Keach. ROLLE ROD/SIPA/EAST NEWS/ROLLE ROD/SIPA

Plotkuje się o tym, że aktorka miała dość niewierności męża, a ich problemy wypłynęły na światło dziennie rzekomo już kilka lat temu.

Ona miała dosyć jego wybryków i w końcu wyrzuciła go z domu. Niektórzy z jej przyjaciół ostrzegali ją przed niewiernością męża, ale ona nie chciała w to uwierzyć - wyznał znajomy pary w Radaronline.com.

To było czwarte małżeństwo aktorki, zaś trzecie jej męża. Seymour ma jeszcze dwójkę dzieci z małżeństwa z Davidem Flynnem: 31-letnią córkę, Katherine i 28-letniego syna, Seana.

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
Słynna Dr Quinn czyli Jane Seymour się ROZWODZI!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 12 razy 6

  taka ladna babeczka i dawala sie robic w jajo capowi-szkoda,

 • pudelek.pl

  Oceniono 9 razy 5

  Za młoda d*pa dla takiego Dziada

 • li80

  Oceniono 4 razy 4

  taki stary i jeszcze ma potencjal zeby zone w konia robic?

 • martuchaaaa

  Oceniono 29 razy 3

  "(...) para była ze sobą bardzo długo, bo pobrała się w 1983 roku. Jak łatwo policzyć, byli małżeństwem przez 20 lat." no ktoś tu zdecydowanie nie umie liczyć :D

 • jason.

  Oceniono 13 razy 1

  Naprawdę ładna kobieta i dobry lekarz szkoda że nie przyjmuje pacjęntów w Polsce bo leczył bym się u niej na moją schizofrenię...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX