Przybylska poddaje się zabiegom medycyny estetycznej? "Sobie robię i za swoje, więc kogo to obchodzi?"

A jak dba o siebie na co dzień?

Anna Przybylska od wielu lat uchodzi bezapelacyjnie za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Mimo że dawno ma już skończone 30 lat (w tym roku skończy 35 lat), to jej uroda i seksapil nie przemijają. Okazuje się jednak, że nie do końca jest to zasługa jedynie matki natury. Przybylska w wywiadzie dla "Cosmopolitan" opowiedziała o swoim stosunku do medycyny estetycznej:

Absolutnie nie mam zastrzeżeń! Przecież mamy XXI wiek!! Sobie robię i za swoje, więc kogo to obchodzi? Jeśli ja się z tym dobrze czuję, to nikomu nic do tego! - powiedziała dosadnie.

 

Anna PrzybylskaKapif

 

Aktorka wtajemniczyła też czytelników w swoje sposoby na codzienną pielęgnację. O dziwo nie znajdziemy tam żadnych wyszukanych zabiegów.

Nie farbuję włosów, bo nie znalazłam jeszcze na głowie ani jednego siwego, do twarzy używam tylko kremu dla dzieci, a nie tych drogich wynalazków, dbam o ciało, dużo ćwiczę - jestem przecież aktorką, a to mój warsztat pracy - dodała Przybylska.

 

Anna PrzybylskaMateriały promocyjne Limango.pl

 

Niezależnie jednak od tego, czy Przybylska przystawiałaby sobie pijawki czy okładałaby się błotem, to i tak liczy się przecież efekt, a ten od wielu lat jest oszałamiający. Mamy nadzieję, że mimo upływu czasu ten aspekt pozostanie nie zmieniony.

zuz

Więcej o:
Komentarze (7)
Przybylska poddaje się zabiegom medycyny estetycznej? "Sobie robię i za swoje, więc kogo to obchodzi?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 35 razy 25

  O rany! jaka stara! 35 lat i ona śmie jeszcze pokazywać się ludziom? Wam w Plotku coś się niezdrowo w głowach poprzewracało, ale co się dziwić. Od dawna podejrzewam, że średnia wieku redaktorów to 13 lat.

 • rudawydra

  Oceniono 11 razy 9

  "Sobie robię i za swoje, więc kogo to obchodzi?" amen

 • pudelek.pl

  Oceniono 21 razy 7

  Taka gwiazdeczka powinna sobie spokojnie mieszkać gdzieś na rajskiej wysepce albo w pałacu w górach. W kraju szmatławce i paparazzi nie dają jej normalnie żyć. Dzień przechodzony z kremem na twarzy, na noc zdejmuje dla faceta, a jak chce gdzieś wyjść to już jakiś frajer z aparatem czeka pod drzwiami..

 • marta0322

  Oceniono 11 razy 5

  Przecież ostatnio powiedziała,że żadne poprawki! że się nie starzeje tak szybko, to jak w końcu? :))

 • bkraj

  Oceniono 31 razy 5

  "Aktorką", hehe - dobre :)

 • iberia3

  Oceniono 8 razy 2

  Rób sobie, co chcesz, rzeczywiście nam nic do tego, ale kłamiesz i tu nam już coś do tego. Smaruje pani "aktorka" swą ponaciąganą buźkę kremem dla dzieci (jak sama mówi), a reklamuje kremy znanej firmy. Oj nieładnie, nieładnie.

 • karmin.ust

  0

  No i dobrze powiedziała, że to jej sprawa. Zresztą nie tylko gwiazdy robią sobie zabiegi w klinikach medycyny estetycznej. Sama się nad takim zastanawiam, bo są skuteczniejsze niż zwykłe kremy np. http://drbrumer.pl/4_osocze_bogatoplytkowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX