Kukulski sprzedał dom po ojcu. I powstała tam agencja towarzyska

Magazyn "Viva" donosi, że dom po Jarosławie Kukulskim został wynajęty, a potem sprzedany agencji towarzyskiej. Zrobił to syn kompozytora, Piotr Kukulski.

Piotr Kukulski niedawno sprzedał dom na warszawskim Żoliborzu po swoim nieżyjącym ojcu, kompozytorze Jarosławie Kukulskim.

 Jarosław Kukulski KAPIF.PL/KAPIF

 

Piotr Kukulski pieniędzy potrzebował ponoć na rozwój swojego muzycznego biznesu. "Pikej" jest bowiem początkującym raperem.

 

piotr kukulskiscreen YouTube

 

Dwutygodnik "Viva" w artykule umieścił komentarze internetowe i informacje zaczerpnięte od znajomych i sąsiadów Jarosława Kukulskiego. Wszyscy mają być oburzeni faktem, że dom po Jarosławie został sprzedany agencji towarzyskiej.

 

Piotr KukulskiKapif

Totalnie luzackie podejście do rzeczywistości, polegające na tym, żeby dom po ojcu wynajmować na burdel. Cały wywiad pachnie lansem. Nie udało się na plecach siostry, to teraz może na miłości synowskiej? Tak naprawdę Piotrek nigdy nie miał zapału do nauki i już jako dziecko na pytanie, co będzie robił w życiu, odpowiadał, że będzie żył z pieniędzy po rodzicach - cytuje "Viva" komentarz osoby znającej Kukulskich.
Jarek chyba się w grobie przewraca, widząc jak zachowuje się jego syn. Nic dla niego nie znaczy fakt, że jest synem legendy i powinien przynajmniej dbać o pozory" - dodaje dawny bliski sąsiad Kukulskiego.

 

Piotr Kukulskiwbf

 

Co na to Piotr Kukulski? Nie rozumie dlaczego magazyn w swoim tekście umieszcza anonimowe wypowiedzi i twierdzi, że rozważa wstąpienie na drogę sądową.

Jestem tym zbulwersowany. Ten artykuł jest śmiechu warty. Dom sprzedałem pewnemu małżeństwu. Potem nie interesowałem się co się z nim dzieje - mówi nam Piotr Kukulski.

A jakie jest Wasze zdanie?

Mag

Więcej o:
Komentarze (14)
Kukulski sprzedał dom po ojcu. I powstała tam agencja towarzyska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • londres

  Oceniono 61 razy 37

  trudno miec pretensje do mlodego Kukulskiego za to, ze nowy wlasciciel zrobil w swoim nowo nabytym domu burdel

 • do_podziwu

  Oceniono 45 razy 29

  "A jakie jest Wasze zdanie?" - kupujacy nie chwali sie co bedzie robl z domem jak i sprzedajacy co bedzie robil z pieniedzmi - mozna na chlopaku "psy "wieszac , bo jest za co. Ale w tym przypadku -to przesada.

 • anasz

  Oceniono 29 razy 25

  Zachwyca mnię jak trzyma mały palec podczas picia kawy. No co by nie gadać mały lord, grdę !

 • stedo

  Oceniono 28 razy 22

  Inteligencja z lica aż bije i powala;))

 • fanizymiko

  Oceniono 28 razy 16

  Fajny materiał. Znaczy jeżeli sprzedam mieszkanie redaktorowi Plotka a on po wielkie popijawie ze*ra się na środku salonu to mam sie z tego powodu wstydzić???

 • joankb

  Oceniono 18 razy 10

  Czy ktoś go wydziedziczył? Czy ktoś podważa testament?
  Jego własność, jego pieniądze, jego sprawa. Jak potrafi z tych pieniędzy przeżyć do końca życia - jego szczęście.

 • browaryr

  Oceniono 14 razy 10

  nijus z doopy-sprzedał dom za spora zapewne kase-a co w nim bedzie to co go interesuje-niech go nawet z ziemia zrownaja.

 • sansa

  Oceniono 27 razy 9

  Zauważcie, jak są podobierane zdjęcia. Cierpiący, wychudzony, smutny, stary ojciec, i synek z kpiącym, triumfującym uśmieszkiem. Myślicie pismaki, że nie widzimy tych tanich zabiegów? Mnie tam młody Kukulski miękkim kalafiorem powiewa, ale wam do dziennikarstwa to jeszcze daleeeeeeeko :-)

 • la.milou

  Oceniono 7 razy 3

  ło jejeku jejeku, w mojej dzielnicy w prywatnym domu po burdelu powstał żłobek- no i co? dwóch panów widujemy tam z dziećmi, najpierw korzystał tata- teraz maluch...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX