Mały Milan jako juror. Shakira wzięła synka na nagrania "The Voice"!

Poważna sprawa.

Shakira jest typową mamą, która uwielbia fotografować swoje maleństwo, a zdjęcia wrzucać do internetu. Właśnie na Facebooku pochwaliła się najnowszą fotką swojego synka. 3-miesięczny Milan jest na niej bardzo przejęty, ponieważ... pełni funkcję piątego jurora w programie "The Voice"!

Najwyraźniej Milana zaintrygował ten występ! - napisała na Facebooku Shakira.

ShakiraFacebook.com

Młody juror, siedząc na kolanach mamy, dzielnie obserwował zmagania uczestników programu, pomagał mamie i wciskał słynny czerwony guzik decydujący o losie występujących.

Nie sądziłam, że aż tak mu się to spodoba! - dodała na Twitterze.

ShakiraTwitter

Wygląda na to, że doświadczenie życiowe mały Milan zdobywa w ekspresowym tempie. Kilka dni temu na Facebooku pojawiło się zdjęcie Milana na kolanach taty, Gerarda Pique. Obaj panowie czekali na paszport dla malca. Już wiadomo, że był potrzebny między innymi właśnie na wyjazd do Los Angeles, gdzie nagrywane są odcinki "The Voice".

gerard piquescreen Facebook

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Mały Milan jako juror. Shakira wzięła synka na nagrania "The Voice"!
Zaloguj się
 • daraga

  Oceniono 129 razy 103

  Zgiełk, hałas, ostre światła, tłumy obcych ludzi, to jet to co niemowlaki lubią najbardziej

 • dziwne

  Oceniono 73 razy 15

  Bardzo mądrze. Niektórzy rodzą dzieci a inni baby gadżety.

 • tsukasa

  Oceniono 10 razy 6

  chciałam skomentować trochę inaczej ale daruję sobie... nie wiem czy Wam też się tak wydaje czy tylko mnie, że ten Pique jest bardziej odpowiedzialny od Shakiry choć jest od niej o 10 lat młodszy??? może mi się tylko tak zdaje zresztą.. ogólnie brak słów o matce 3 m-cznego dziecka... ciekawe czy jak idzie do ubikacji to bierze go ze sobą i wsadza do wiaderka jak chce sie podetrzeć (za przeproszeniem)..??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX