Eleni wybaczyła mordercy swojej córki: Powiedziałam jego mamie, że obie straciłyśmy dzieci

Piosenkarka pogodziła się ze śmiercią Afrodyty.

19 lat temu Eleni straciła jedyną córkę, 17-letnią Afrodytę. Dziewczynę zamordował były chłopak. Piotr Gruchot odsiaduje 25 letni wyrok. Na wolność wyjdzie w 2019 roku.

EleniKapif

Zaskakujące, bo Eleni już dawno wybaczyła mordercy swojej córki.

Kiedy wydarzyła się ta tragedia, zadzwoniłam do Elżbiety, mamy Piotra, i powiedziałam, że obie straciłyśmy dzieci - powiedziała Eleni w rozmowie z "Super Expressem".

Niestety, nie wszyscy do końca pogodzili się z tragedią.

Czy mąż jak ja potrafił wybaczyć? Mąż, niektórzy z rodziny nie bardzo, ale przez lata to złagodniało - dodała Eleni.

EleniKapif

Piosenkarka zdradziła także, że do tej pory nie spotkała się z mordercą córki. Jedynie do niego dzwoniła.

Nie spotkałam się z nim, rozmawiałam telefonicznie. Chciałabym, aby zrobił coś ze swoim życiem. I robi. Uczy się w więzieniu, pracuje nad sobą i to jest dla mnie ważne - mówi.

Eleni zaznaczyła także w innym wywiadzie, że pokój Afrodyty nie został zmieniony po jej śmierci.

Jej pokój pozostał taki jaki był. Są jej ubrania, zeszyty, rysunki, niczego nie zmieniamy. Ale nie możemy się tam zamknąć na zawsze - mówi Eleni dla magazynu "Na żywo".

Mag

Więcej o:
Komentarze (27)
Eleni wybaczyła mordercy swojej córki: Powiedziałam jego mamie, że obie straciłyśmy dzieci
Zaloguj się
 • majaeczka

  Oceniono 80 razy 62

  Przebaczyć,tak naprawdę,z serca jest bardzo trudno,wiem coś o tym,ponieważ sama mam z tym problem.Dlatego,podziwiam osoby,które to potrafią...

 • 4o

  Oceniono 65 razy 55

  Pani Eleni jest Pani wspaniałą osobą i ma Pani piękny głos :-)

 • browaryr

  Oceniono 77 razy 23

  badzmy wszyscy miłosierni i bandziorom co morduja,gwalca itd-darujmy!co darowac? co innego nieszczesliwy wypadek,splot jakis zdarzen-ale bandzior??sznur i papa.

 • alejajaa

  Oceniono 55 razy 17

  Zastanawia mnie jedno , czy morderca jej ukochanej córki prosił ją o to wybaczenie? Dla mnie osobiście bez takiej prośby nie byłoby przebaczenia , nigdy!

 • qqqxy

  Oceniono 17 razy 13

  wybaczyc -to jest wielka sztuka,ale bol pozostanie do konca zycia-tego nie da sie zapomniec .A zyc trzeba dalej-znalesc nowe zycie po tragedii.To bardzo trudne.

 • londres

  Oceniono 8 razy 6

  czapki z glow, bo jest to rzecz niebywala

 • doomsday

  Oceniono 2 razy 2

  Takie smutne rzeczy dzieją się cały czas. Dzisiaj we Włoszech, na Północy 40 letni facet zastrzelił swoją 22 letnią ex, z którą chodził dobry rok. Kiedy ich związek się rozpadł kilkanaście miesięcy temu , wykupił w gazecie całą stronę, na której napisał "Denis , kocham Cię" na tle dużego serca. Potem były już schody i prośba Denis do policji o pomoc przed natrętnym byłym chłopakiem . Dziewczyna piękna z Pólnocy, więc blondynka jak Polki: http://www.lastampa.it/2013/04/16/italia/cronache/ammazza-l-ex-fidanzata-poi-si-spara-sQO99l5qsQHcsE15n4g3xH/pagina.html
  Zapomniałem dodać, że Denis zastrzelił w jej samochodzie, kiedy wracała z pracy w centrum handlowym i potem zastrzelił się sam.
  Tu są razem na zdjęciu:
  http://tribunatreviso.gelocal.it/

 • Gość: Aminga

  0

  Ta kanalia juz wylazla z pierdla, zmienił nazwisko i mieszka w Berlinie. Cały plebs i patol do Niemiec wyjeżdża. Nie dziwię się że tam jest jak jest. W Berlinie strach wieczorem na ulicę wyjść. Same zbiry i dealerzy na ulicach.

 • Gość: kloi

  0

  powinien się powiesić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX