Kate Rozz na Facebooku: Cudowne jest dzisiaj moje życie!

Szczęśliwa po rozstaniu?

Kate Rozz po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem wróciła na stałe do Francji i najwyraźniej odnalazła spokój w gronie rodziny i przyjaciół. Podzieliła się odczuciami na swoim profilu na Facebooku:

Oglądamy film, leżąc w łóżku. Obok mój pies Lucky, którego znalazłam na ulicy, obok niego Clinton, nasz kot, którego też znaleźliśmy na ulicy trzy tygodnie temu. No i chory synek. Niedługo łóżko będzie za małe, żeby wszystkich pomieścić. Życie jest pełne magii. Tyle piękna we wszystkim. Leżąc z nimi, zdałam sobie sprawę, jak cudowne jest dzisiaj moje życie.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS 19.10.2012 WARSZAWA POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA N/Z: KATE ROZZ EastNews

Znajomi Piotra Adamczyka twierdzą, że podobno małżeństwo z Kate Rozz już od dawna go męczyło.

To była pomyłka. Ekspresowe, nieprzemyślane małżeństwo - wyznał znajomy Adamczyka w rozmowie z magazynem "Show".

Czy też teraz jego życie też "jest cudowne"?

Se.pl zamieścił natomiast przepowiednię astrolog Janiny Buczek Szymańskiej, która wróży Adamczykowi, że pozna starszą kobietę:

Będzie inteligentna, błyskotliwa. Zaradna, silna, ale nie z typu, powiedzmy, bardzo kobiecych i seksownych pań. Z panią Kate byli kompletnie niedobrani. Ona drażniła go swoją postawą, mimozowatością, niezdecydowaniem. Była dla niego zbyt krucha, zbyt kobieca, miał jej już dość.

Czyżby aktor miał poznać niedługo miłość swojego życia?

Piotr Adamczyk Kapif

 

Emes

Więcej o:
Komentarze (7)
Kate Rozz na Facebooku: Cudowne jest dzisiaj moje życie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 15 razy 5

  "Se.pl zamieścił natomiast przepowiednię astrolog Janiny Buczek Szymańskiej, która wróży Adamczykowi, że pozna starszą kobietę:"
  - Emes ,przecierz on juz poznal starsza od siebie kobiete pisaliscie o tym, jest silna ale nie kobieca , wulgarna ale nie seksowna - tak jak astrolog przepowiada - teraz wroci do niej , to nasza kucharka pani Magda Gessler - otworza restauracje " U nas jest Bosko " - i nie bedzie rewolucji .

 • tune

  Oceniono 6 razy 4

  Opiniotwórczy magazyn. :D

 • tune

  Oceniono 4 razy 2

  Wścibska kamera. Jak można w ten sposób filmować ludzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX