Anna Czartoryska i Michał Niemczycki dostaną od teściów...

Od śluby Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego minął już ponad tydzień. Jedna z gazet dowiedziała się jaki podarunek młoda para otrzymała od rodziny Niemczyckich

Od śluby Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego minął już ponad tydzień. Jesteście ciekawi, jakie dostali prezenty? Jeden jest naprawdę wyjątkowy. Rodzice pana młodego - Zbigniew i Katarzyna Niemczyccy - podarowali w prezencie ślubnym swojemu synowi i jego żonie willę - donosi Fakt.pl.

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki, śluby gwiazdScreen z Facebook.com

Na razie nie wiadomo, gdzie mieści się nowa posiadłość Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Najprawdopodobniej willa znajduje się w jednej z podwarszawskich miejscowości. Cena domu także owiana jest tajemnicą.

Anna Czartoryska i Michał NiemczyckiKAPIF

Świeżo upieczeni małżonkowie klucze do swojego "gniazdka" dostaną najprawdopodobniej w czerwcu. Wówczas odbędzie się duża ceremonia weselna, na której Anna Czartoryska i Michał Niemczycki w obecności kilkuset osób ponownie złożą sobie ślubną przysięgę.

Mag

Więcej o:
Komentarze (4)
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki dostaną od teściów...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • palewpiecu2

  Oceniono 13 razy 7

  śliczna ta Anna

 • myshunia

  Oceniono 5 razy 5

  Piekna suknia ...super wygladaja

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Przy każdej przeprowadzce będą sobie przysięgać?

 • do_podziwu

  Oceniono 6 razy -2

  Mag - "ustalmy kolory" , tydzien temu pisaliscie Anna Czartoryska przyjela nazwisko meza - to albo Niemczycka zd. Czartoryska albo u Was ciagle prima aprylis.

  "Na razie nie wiadomo, gdzie mieści się nowa posiadłość ...Najprawdopodobniej willa znajduje się w jednej z podwarszawskich miejscowości " - cieszcie sie, ze w Polsce , bo inaczej ze wzgledu na koszty nawet zdjecia "posiadlosci " byscie nie mieli. Poczekamy do czerwca .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX