Piotr Kukulski: Mam dosyć pisania o mnie per brat, per syn

Odcina się od rodziny i chce być znany z tego, co sam osiągnął.

Piotr Kukulski, brat Natalii Kukulskiej to muzyk, na którego karierę większość patrzyła z przymrużeniem oka. Teraz zapragnął zapracować na własne nazwisko. Chce być znany z tego, co osiągnął i uważa, że tytuły taki jak "brat swojej siostry" czy "syn swojego ojca" umniejszają jego dorobek artystyczny. Wczoraj pojawił się wpis na Facebooku, który jest jego swoistym apelem do mediów:

Chciałem tylko sprostować jedną rzecz nie uważam, że Natalia Kukulska jest nikim, wręcz przeciwnie, bo dużo osiągnęła na polskiej scenie, a to jakie my mamy relacje to już jest kompletnie inna sprawa. Natomiast mam dosyć pisania o mnie per brat, per syn, chociaż wolę zdecydowanie to drugie, bo to jednak mój Tata osiągnął na tej scenie dużo więcej od Natalii i wielu innych artystów jeżeli nawet nie od wszystkich [...]. Mam też pseudonim, wiec takie tytułowanie ma służyć tylko wykreowania mi złego wizerunku i wykreowaniu pogardy dla mojej osoby! Ja dalej będę robił swoje i nic tego nie zmieni. Nie zgnębicie mnie pozdrawiam! - napisał [pisownia oryginalna].

Piotr KukulskiMateriały promocyjne

Czy PK zdobędzie posłuch i unikanie szufladkowania? Szczerze w to wątpimy.

varg

Więcej o:
Komentarze (16)
Piotr Kukulski: Mam dosyć pisania o mnie per brat, per syn
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaa

  Oceniono 38 razy 32

  on nie rozumie, że to nie jest żadna złośliwość. Natalii nikt nie nazywa wyłącznie "córką", bo ona ciężko pracowała żeby stać się kimś więcej niż córką Anny Janatar i J. Kukulskiego. PK powinien wziąć przykład z siostry i wziąć się za pracę, to może kiedyś będzie kimś więcej niż bratem Natalii czy synem Jarosława.

 • princess_leya

  Oceniono 23 razy 19

  Na własną markę trzeba zapracować, buraku jeden. Ty NIE OSIĄGNĄŁEŚ JESZCZE NIC. Jesteś ZEREM I POZEREM. Natalia wiele lat pracowała na swój sukces. A Ty jedziesz na nazwisku i kasie po ojcu. ŻENADA...

 • smith81

  Oceniono 28 razy 18

  proponuję zatem nazywać go Pan NIKT albo Pan ZERO.

 • szejker1984

  Oceniono 25 razy 17

  Na razie gość żadnego sukcesu nie odniósł więc trudno nie mówić do niego per brat lub syn bo inaczej nikt nie wiedziałby o kogo chodzi...Poza tym sądzę, że sukcesu na polskiej scenie muzycznej i tak nie odniesie i na zawsze pozostanie tylko bratem lub synem.

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 12

  "media kreuja mu zly wizerunek.."przeciez sam z siebie robi idiote i cwaniaczka-to dlatego temu gosciowi zycze "wszystkiego najlepszego"czyli srodkowy palec...

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 11

  Pustka w głowie taka, że tylko wiatr tam hula.
  "Ja dalej będę robił swoje i nic tego nie zmieni"
  A co ty w ogóle robisz? Do łopaty weź się chociaż, więcej pożytku z tego będzie niż wypisywania bzdur.

 • enfantterrible

  Oceniono 11 razy 9

  Primo, bratem Natalii Kukulskiej jest przyrodnim.
  Secundo, nic w życiu nie osiągnął i raczej nie osiągnie, bo talentu prawie nie ma. Lepiej by było by poszedł do normalnej pracy, bo pieniądze po tacie się pewnie niedługo skończą, patrząc na to jak nimi szasta.

 • pudelek.pl

  Oceniono 6 razy 6

  per Ch*j będziesz od dzisiaj..

 • marta0322

  Oceniono 14 razy 6

  "Spieprzaj dziadu! "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX