Piotr Adamczyk ROZWODZI SIĘ! To już pewne

Aktor i Kate Mozz podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa.
Adamczyk się rozwodzi! Piotr Adamczyk i Kate Mozz podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa. Szczęście Piotr Adamczyka i Kate Rozz nie trwało długo. Para pobrała się w styczniu zeszłego roku, a teraz biorą rozwód. Potwierdziła to menedżerka aktora. Szczęście Piotr Adamczyka i Kate Rozz nie trwało długo. Para pobrała się w styczniu zeszłego roku, a niedługo potem pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Teraz doniesienia o rozstaniu potwierdziła ich menadżerka: - Potwierdzam, że Piotr Adamczyk rozwodzi się z żoną - powiedziała w magazynie "Grazia" Sylwia Diakowska, prawniczka i menadżerka aktora. Według magazynu pozew nie został jeszcze złożony, ale aktor podjął już pierwsze kroki formalne. Para podobno chce się rozwieść po cichu: - Jako powód rozstania podaje w sądzie niezgodność charakterów. Oboje deklarują, że nie chcą ranić swoich uczuć, pragną rozstać się z klasą i z dala od mediów - czytamy w magazynie. Teraz plotkuje się też o tym, że Adamczyk będzie starał się o rozwód kościelny: - Piotr wie, że będzie go to kosztować nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Nie liczy się jednak z kosztami i nie przerażają go wszystkie biurokratyczne kwestie - powiedział w rozmowie z Fakt.pl jego znajomy. Małżeństwo Rozz i Adamczyka trwało rok i 3 miesiące. Ich ślub odbył się dokładnie 8 stycznia 2012 roku w kościele na Bielanach. Kate Rozz jest już po jednym rozwodzie - jej pierwszym mężem był pisarz i biznesmen, Jean-Manuel Rozan. Aktorka ma dwoje dzieci: córkę, która mieszka we Francji i syna, który jest u jej mamy. W dodatku celebrytka większość czasu spędzała w Paryżu. Między małżonkami zaczęło psuć się podobno dlatego, że Adamczyk inaczej wyobrażał sobie wspólne życie. Być może nie spodziewał się, że jego żona tak często będzie wyjeżdżać.

Szczęście Piotr Adamczyka i Kate Rozz nie trwało długo. Para pobrała się w styczniu zeszłego roku, a niedługo potem pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Teraz doniesienia o rozstaniu potwierdziła ich menadżerka:

Potwierdzam, że Piotr Adamczyk rozwodzi się z żoną - powiedziała w magazynie "Grazia" Sylwia Diakowska, prawniczka i menadżerka aktora.

Według magazynu pozew nie został jeszcze złożony, ale aktor podjął już pierwsze kroki formalne. Para podobno chce się rozwieść po cichu:

Jako powód rozstania podaje w sądzie niezgodność charakterów. Oboje deklarują, że nie chcą ranić swoich uczuć, pragną rozstać się z klasą i z dala od mediów - czytamy w magazynie.

Piotr Adamczyk, Kate Rozz Kapif

Teraz plotkuje się też o tym, że Adamczyk będzie starał się o rozwód kościelny:

Piotr wie, że będzie go to kosztować nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Nie liczy się jednak z kosztami i nie przerażają go wszystkie biurokratyczne kwestie - powiedział w rozmowie z Fakt.pl jego znajomy.

piotr adamczy, kate rozz KAPIF

Małżeństwo Rozz i Adamczyka trwało rok i 3 miesiące. Ich ślub odbył się dokładnie 8 stycznia 2012 roku w kościele na Bielanach. Kate Rozz jest już po jednym rozwodzie - jej pierwszym mężem był pisarz i biznesmen, Jean-Manuel Rozan. Aktorka ma dwoje dzieci: córkę, która mieszka we Francji i syna, który jest u jej mamy. W dodatku celebrytka większość czasu spędzała w Paryżu. Między małżonkami zaczęło psuć się podobno dlatego, bo Adamczyk inaczej wyobrażał sobie wspólne życie. Być może nie spodziewał się, że jego żona tak często będzie wyjeżdżać. Na krótki czas relacje między nimi się poprawiły. Kate Rozz towarzyszyła Adamczykowi na imprezie "Polacy z Verwą" we wrześniu zeszłego roku, była z nim także na premierze "Bitwy pod Wiedniem". Podobno wtedy starali się ratować swój związek. Ostatecznie jednak to się nie udało.

Kate Rozz, Piotr Adamczyk Kapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (22)
Piotr Adamczyk ROZWODZI SIĘ! To już pewne
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 46 razy 36

  ta baba przypomina mi supersprzataczke ze szklistymi oczami-romantyczna i seksowna jak betoniarka.

 • nocnymarek

  Oceniono 52 razy 36

  Od początku ten zwiazek był taki nijaki.On zakochany ona zimna ryba,nabzdyczona.Dobrz że nie zrobił jej dziecka(pewnie nie za bardzo mniał okazję).

 • fanstonsow1

  Oceniono 29 razy 25

  lepiej późno niż wcale.
  panie piotrze, powodzenia na nowej drodze życia.

  0

 • martinez77

  Oceniono 35 razy 23

  Miałeś chame Złoty r... znaczy się Annę Czartoryską

 • zenio.karaluch

  Oceniono 19 razy 11

  Jaka ona ohydna:( A Piotruś będzie próbował kupic sobie rozwód koscielny - bo nieskonsumowania ani choroby psyychicznej raczej klechom nie wciśnie...

 • duur85

  Oceniono 10 razy 8

  beznadziejna baba, pisanka-malowanka.niech sie Adamczyk nie daje malpie oskubac z kasy.

 • nitonisio

  Oceniono 8 razy 8

  Żabcia się rozwodzi....Życie tak się toczy. Rozstał się z Anną Cz. dla jakiejś baby pozbawionej klasy.
  Anna znalazła szczęście u boku młodego Niemczyckiego, a on, biedaczek, znów na rozstaju dróg.
  Bywa i tak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX