Marek Kondrat spotyka się z córką Turnaua? Aktor jest od niej o 40 lat starszy

O romansie córki znanego muzyka z aktorem mówi się od tygodni.

To wcale nie prima aprilisowy żart. W mediach coraz częściej wspomina się, że relacje łączące 23-letnią Antoninę Turnau z 62-letnim Markiem Kondratem wcale nie są takie niewinne i stricte zawodowe jakby się mogło wydawać. Zdaniem "Na żywo" parę  połączyło wręcz gorące uczucie, a aktor przeżywa właśnie drugą młodość.

Od dawna nie widziałem Marka w takiej euforii. Po latach apatii znów nabrał apetytu na życie - mówi w rozmowie z tygodnikiem znajomy Kondrata.

Jak donosi "Na żywo", właśnie dla starszego o cztery dekady Marka, Antonina miała zakończyć swój ostatni związek z Arkadiuszem Likusem. Zamiast syna milionera notowanego w setce najbogatszych Polaków dziewczyna wybrała podobno właśnie dojrzałego aktora i konesera win.

15.01.2013 LODZ , MAREK KONDRAT OTWIERA SWOJ SKLEP Z WINAMI W OFF PIOTRKOWSKA . FOT . MARCIN STEPIEN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: WINO SKLEPFot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Antonina i Marek prawdopodobnie bliżej poznali się w ubiegłym roku na Festiwalu Filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Córka krakowskiego barda prowadziła relację z tego wydarzenia dla programu "Wszystko o kulturze". Nie wiadomo, co zbliżyło do siebie studentkę i winiarza, ale para coraz częściej zaczęła być widywana razem. Antonina zajęła się promocją najnowszego, krakowskiego sklepu aktora, a obecnie pełni funkcję PR managera w firmie Kondrata "Dobre Wina".

Sami zainteresowani odmawiają komentarza w tej sprawie.

Dziękuję za telefon, ale postanowiłam, że nie będę się odnosiła do wszelkich plotek, które się pojawiają na mój temat - powiedziała Fakt.pl Antonina Turnau.

Gdy o tej niezwykłej relacji dowiedział się jej ojciec Antoniny podobno nie był zadowolony. Marek Kondrat jest od niego starszy o 16 lat.

Był zdruzgotany. Dopiero z czasem oswoił się z myślą, że Tosia zakochała się w jego przyjacielu, starszym o 40 lat - mówi "Na żywo" znajomy rodziny.

03.09.2011 LODZ , GRZEGORZ TURNAU KONCERT TEATR WIELKI FOT . MARCIN WOJCIECHOWSKI / AGENCJA GAZETA Fot. Marcin Wojciechowski / Agencja Gazeta

Dwa lata temu ojciec z córką wystąpili razem w "Dzień Dobry TVN". Ogłosili, że Antosia wyprowadza się z domu i pokazali jej nowe mieszkanie. Grzegorz Turnau wtedy zapowiedział, że córce będzie bardzo trudno znaleźć partnera, bo nie gotuje i jest jeszcze bardzo niepoukładana.

Tata tylko przez cały czas powtarza, byleby tylko nie chodził i nie powtarzał: tato, czy nie zrobić tacie kawy? - dodała żartobliwie Antosia.

Antonina TurnauEast News

emjot

Więcej o:
Komentarze (37)
Marek Kondrat spotyka się z córką Turnaua? Aktor jest od niej o 40 lat starszy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 148 razy 122

  Oboje są dorośli, to co nam do tego?

 • leoncio

  Oceniono 115 razy 103

  ciekawe czy Kondrat do Turnaua będzie mówił Tato ?

 • zdz

  Oceniono 78 razy 60

  Pamiętacie film "CK Dezerterzy. On ją tylko uczy grać na pianinie!

 • pata.m

  Oceniono 53 razy 35

  Ładne oczy ma ta dziewczyna. A i Kondrat niczego sobie, wygląda lepiej niż za młodu. Why not?

 • 1234qwerty

  Oceniono 46 razy 32

  Gó... nas to obchodzi. Jak im to pasuje to wara na kilometr.

 • pudelek.pl

  Oceniono 69 razy 29

  Kryzys wieku Dziadkowego. Aktorzy prowadzą bardzo komfortowy tryb życia w młodości, więc dla nich kryzys "wieku średniego" nie istnieje. Oni to mają na starość ; )

 • do_podziwu

  Oceniono 45 razy 13

  Zakladajac ,ze 1.04 pisze sie , troche prawdy -nawet na Plotku hahah - to co sie takiego stalo ,nic. Konrad jest na tyle popularny, znany i lubiany , ze nawet dewotki w berecikach nie od razu ale wybacza. Wino im starsze tym lepsze , z facetami moze tak samo . A imie Antonina pasuje do win , dobrego smaku tych win - no i Marka Konrada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX