"Zniewieściały chłopiec" kontra "Walący whisky na śniadanie", czyli pyskówka Janiaka z Kukizem

Znany piosenkarz wbija szpilę krytykującemu go prezenterowi.

O co poszło obu panom, że wdali się w medialną kłótnię? Wszystko zaczęło się od Oliviera Janiaka. Otóż prezenter TVN w programie TTV, publicznie skrytykował Kukiza, który jego zdaniem nie jest wiarygodnym przedstawicielem społeczeństwa.

Facet śpiewał w Piersiach zaangażowane piosenki, potem śpiewał o dupie Maryni. To były piosenki o niczym. Trudno wierzyć facetowi, który na śniadanie walił butelkę whisky przez lata, więc nie chciałbym, żeby on był orędownikiem moich myśli. (...) Zresztą on się do tego w niejednym wywiadzie przyznawał - powiedział Janiak.

Rzeczywiście Paweł Kukiz zasłynął ostatnio z ostrej krytyki polityków i władzy. Muzyk wziął nawet udział w organizowanym przez NSZZ "Solidarność" spotkaniu "Platforma oburzonych".

16.03.2013 Gdansk . Pawel Kukiz - Platforma Oburzonych - spotkanie w sali BHP Stoczni Gdanskiej . fot. Lukasz Glowala / Agencja Gazetafot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta

Brzydzę się taką polityką, jaką mamy. Trzeba przywrócić obywatelowi podmiotowość!(...) Co nam zrobiono? Kino nam zrobiono o tym, jak Kaczor z Donaldem łapią się za dzioby i jeszcze każą nam za to płacić. I oni chcą, żebyśmy oglądali takie kino, jak jednego zabraknie, to wymyślą sobie drugiego!- powiedział dwa tygodnie temu muzyk.

Kukizowi zdarzyło się krytykować także media, w tym stację Janiaka - TVN. Czy właśnie dlatego postawa Kukiza tak oburzała prezentera? Muzyk długo nie pozostał mu dłużny. Do wypowiedzi gwiazdy TVN odniósł się w wywiadzie dla "Frondy".

Janiak mówi, że obecnie śpiewam o dupie Maryni? Cóż, jego prawo - tak widocznie został wychowany, że piosenki np. „17 września” o mordzie na polskich oficerach czy „Heil Steinbach” z wydanej pół roku temu płyty "Siła i Honor" są dla niego bezwartościowe i o niczym - mówi Paweł Kukiz.

Zapytany, czy jest zaskoczony taką wypowiedzią Janiaka, przyznaje, że niezbyt kojarzy tego prezentera.

Mówiąc szczerze - słabo kojarzę Janiaka. O ile dobrze pamiętam ze zdjęć w internecie, to taki zniewieściały chłopiec. Przepraszam, ale tylko takie mam skojarzenie - powiedział w rozmowie z Fronda.pl.

Olivier JaniakKapif

Kukiz potem wbija jeszcze jedną szpilę...

W stanie wojennym komuna ubierała swoich funkcjonariuszy medialnych w mundury, a obecny "liberalizm totalitarny" wypuszcza na wizję skrajnie wydepilowane mentalnie postacie, które ten system aktywnie współtworzą . Gdyby to, co mówi Janiak uznać za prawdę, to powinienem teraz z Panem rozmawiać półprzytomny po zakrapianym śniadaniu (śmiech) - dodaje.

Ciekawe, czy Janiak skomentuje jakoś to, że Kukiz nazwał go "zniewieściałym chłopcem" i "skrajnie wydepilowaną mentalnie postacią"?
emjot

Więcej o:
Komentarze (4)
"Zniewieściały chłopiec" kontra "Walący whisky na śniadanie", czyli pyskówka Janiaka z Kukizem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meluzynek

  Oceniono 42 razy 32

  Lepiej śpiewać o dupie Maryni, niż prowadzić program o dupie Maryni:)

 • barca007

  Oceniono 31 razy 23

  "zniewieściały chłopiec" hehe dobrze mu pocisnął , brawo Kukiz... mogl jeszcze dodac ze sztucznymi zebami

 • browaryr

  Oceniono 30 razy 20

  wole 3kukizow niz jedna pi.zde janiaka.

 • fanizymiko

  Oceniono 15 razy 15

  Olivier Janiak - gwiazda dziennikarstwa zaangażowanego:)))

  Zawiodłem się ostatnimi posunieciami Kukiza ale jeżeli krytykuje go taki koleś jak Janiak to uważam że jest to dla Kukiza uwłaczające.

  Oliverku. Pan Kukiz to wyższa liga. A ty jeszcze długo tam nie trafisz. To że szczerzysz się w Vivie czy innej Gali nie znaczy ze cos soba reprezentujesz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX